Категорії

Жінки проти насильства

 11 червня 2019 року в Золотоніській міськрайонний філії Черкаського обласного центру зайнятості відбувся тренінг для жінок «Доступ до верховенства права осіб, які постраждали від насильства». Інінціаторами проведення даного заходу для безробітних жінок виступили спеціалісти Служби у справах сім’ї, молоді т спорту Золотоніської міської радиЛюдмила Вареник та Оксана Черв’якова. Запрошеними тренерами були Лариса Колос – голова Правління Міжнародної Школи Рівних Можливостей,  член правління Національної Ради Жінок України та Ірина Конченкова - головна тренерка-експерт ГО Київської Школи Рівних Можливостей та Людмила Порохняк-Гановської – голова Національної Ради жінок України, Віце-президент Європейської Ради Жінок.

 «У 2017 році прийнято новий Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству, який вступив в силу минулого року. Але існує нагальна необхідність вироблення на його основі оновленого механізму взаємодії структур, які надають допомогу постраждалим від насильства або ведуть превентивну роботу по запобіганню насильству», - зазначила під час виступу Людмила Порохняк–Гановська.

 Жінки Золотоноші долучилися до спільного відпрацювання як стратегій протидії всім формам насильства і дискримінації, так і вироблення конкретного алгоритму взаємодії  усіх ланок міської влади і громади у подоланні цього зла.

 Тренерами було звернуто увагу учасниць на можливість звернення на Національну гарячу лінію 116 123. Також, жінки взяли участь в анкетуванні, отримали інформаційні матеріали, відпрацювали завдання для подальшої спільної роботи.