Категорії

Відмова від спрощеної системи оподаткування платниками єдиного податку першої - третьої груп здійснюється в порядку, визначеному п.п. 298.2.1 - 298.2.3 ст. 298 Податкового кодексу України. Для відмови від спрощеної системи оподаткування суб’єкт господарювання не пізніше ніж за 10 календарних днів до початку нового календарного кварталу (року) подає до контролюючого органу (ДФС) заяву(п.п. 298.2.1 п. 298.2 ст. 298 ПКУ). Платники єдиного податку можуть самостійно відмовитися від с ....

21.09.2016 Детальніше

ГУ ДФС у Черкаській області нагадує платникам податку на додану вартість, що декларацію за серпень 2016 року вони подають по строку 20 вересня 2016 року за формою, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 25.05.2016 №503. Відео огляд змін до декларації першого заступника начальника головного управління ДФС у Черкаській області Миколи Гріднєва дивіться: https://www.youtube.com/watch?v=0sIwPxsasGw Тези, презентацію, лист – роз’яснення Державної фіскальної служби ....

21.09.2016 Детальніше

Як поінформував начальник відділу внутрішньої безпеки Головного управління ДФС у Черкаській області Володимир Капура, у липні ц.р. прокуратурою Черкаської області за матеріалами відділу внутрішньої безпеки ГУ ДФС в області були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про вчинення кримінального правопорушення за ч.2 ст.364 КК України по факту зловживання службовим становищем службовими особами державної податкової інспекції області. Вказані особи не внесли до бази даних ДФС ....

21.09.2016 Детальніше

Головне управління ДФС у Черкаській області звертає увагу, що напередодні головного державного свята країни на Черкащині області мають місце провокації та вимагання грошей у посадових осіб підприємств і підприємців. За численними повідомленнями керівників і бухгалтерів підприємств та підприємців відучора зловмисники телефонують та вимагають гроші від імені посадових осіб головного управління ДФС у Черкаській області та керівників державних податкових інспекцій області. Просимо черка ....

18.08.2016 Детальніше

Пропонуємо переглянути підбірку актуальних питань – відповідей щодо прав платників податків, зборів, платежів. Тема: податкова звітність платників єдиного податку. 1. Який податковий (звітний) період вважається останнім для ФОП платника єдиного податкуу разі зміни податкової адреси? Відповідь: Відповідно до п. 294.7 ст. 294 Податкового кодексу України у разі зміни податкової адреси фізичної особи – підприємця - платника єдиного податку останнім податковим (звітним) період ....

18.08.2016 Детальніше