Категорії

Анонс вебінарів ГУ ДФС у Черкаській області на жовтень!

   ГУ ДФС у Черкаській області продовжує обслуговувати платників за допомогою системиелектроннихпослуг і анонсує вебінари на жовтень.

   9 жовтня 2015 рокуо 10-00 год. розпочнетьсявебінар на тему: «Оподаткування підприємств та організацій інвалідів. Особливості оподаткування інвалідів». Вебінар проводиться на численні прохання платників з місць. Захід відбудеться за участі заступника начальника Головного управління ДФС у Черкаській області Миколи Гріднєва та начальника відділу адміністрування доходів і зборів з фізичних осіб та майнових податків ГУ ДФС у Черкаській області Віталія Лушникова.

   16 жовтня 2015 року о 10-00 год. розпочнеться вебінар на тему: «Спрощена система оподаткування». Спікери: завідувач сектору місцевих, ресурсних, рентних та неподаткових платежів управління оподаткування юридичних осібГУ ДФС у Черкаській областіТетяна Шпундра,начальник відділу адміністрування доходів і зборів з фізичних осіб та майнових податків ГУ ДФС у Черкаській області Віталій Лушников та начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Черкаській області Дмитро Анголюк.

   23 жовтня 2015 року о 10-00 год. розпочнеться спеціальний вебінар з актуальних питань справляння акцизного податку.

   Онлайн трансляцію вебінарів дивіться на сайті «Допомога платнику» за адресою: http://dopomogaplatnyku.ck.ua/.

   Питання для спікерів надсилайте перед вебінаром та під час трансляції на адресу help_payer@ukr.net.

   Що робити платникам, які не можуть самостійно підключитись до онлайн перегляду:

- прийти у день вебінару (09.10.2015, 16.10.2015 та 23.10.2015) в один з 22 центрів обслуговування платників (ЦОП) у державних податкових інспекціях Черкаської області і дивитись трансляцію у спеціальних студіях;

або прийти у день вебінаруу міські, сільські і селищні ради Черкаської області на місцях і дивитись трансляцію на місцях. Навчатися разом з вами будуть і органи місцевого самоврядування.

   Також пропонуємо ознайомитись із записом попередніх вебінарів фіскальної служби на сайті «Допомога платнику» за адресою: http://dopomogaplatnyku.ck.ua/archive/.

   Тези виступів спікерів та відповіді на усі питання учасників (у т.ч. не озвучені під час онлайн трансляції) можна переглянути тут: http://ck.sfs.gov.ua/okremi-storinki/arhiv2

 

 Дякуємо усім учасникам проекту «Допомога платнику»!

Повернутись