Категорії

Понад 200 тисяч послуг отримали у ЦОПах платники податків Черкащини з початку 2015 року

   Сьогодні 22 Центрами обслуговування платників Головного управління ДФС у Черкаськійобласті надається широкий спектр безкоштовних послуг для своїх відвідувачів. Серед них приймання податкової звітності, видача ідентифікаційного номера, отримання електронного цифрового підпису.

   З метою оцінювання якості надання послуг у Центрах обслуговування платників постійно проводиться письмове анкетування.

   Громадяни та суб’єкти господарювання завітавши до Центрів обслуговування платників мають змогу проконсультуватися з необхідних питань із кваліфікованими спеціалістами.

   Так, за 9 місяців 2015 року загальна кількість послуг, наданих у Центрах обслуговування платників Головного управління ДФС у Черкаській області складає 202390, із них :

  • інформаційні ( консультаційні) послуги – 120441;
  • видано електронних цифрових підписів – 7563;
  • адміністративні послуги – 74386.

   Найбільш запитуваною залишається послуга з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків. За вказаний період було надано понад 40 тис. таких карток, з яких понад 5 тис. – у вересні.

   Також користується попитом у суб`єктів господарювання послуга з реєстрації книг обліку розрахункових операцій. З початку поточного року ЦОПами надано більше 6 тис. таких послуг.

   Не менш затребувана платниками така послуга, як видача довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються фіскальними органами. Так, за девять місяців 2015 року Центрами обслуговування платників було надано понад 3 тис. зазначених довідок. 

Повернутись