Категорії

Про податкові новації – 2018 та річну звітність підприємців – на першому семінарі для ФОП і громадян

10 січня 2017 рокуу м.Черкаси відбудеться раніше анонсований безкоштовний семінар для підприємців – фізичних осіб і громадян.

Лектори – фахівці Головного управління ДФС у Черкаській області ознайомлять  з податковими новаціями – 2018 для підприємців і громадян та нададуть усім бажаючим підприємцям, громадянам і самозайнятим особам інформаційну та практичну допомогу у заповненні звітності за 2017 рік.

Місце проведення заходу: актова зала будівлі головного управління ДФС у Черкаській області(м. Черкаси, вул. Хрещатик, 235, другий поверх).

      Початок: 10-00 год.

Підприємці м.Черкас отримають пам’ятку про сплату податків у 2018 році (ставки, терміни сплати).

Проводитиметься відео запис семінару. 

Тези лекторів, презентації, зразки заповнення звітності – 2017 будуть викладені після 15-00 год. 10.01.2018 на субсайті ГУ ДФС у Черкаській області, а відео – наступного дня на YouTube-каналі «Допомога платнику» https://www.youtube.com/channel/UCKJFJnNkoRLlDwMm0nUi8Nw

Рекомендуємо завантажити і використовувати матеріали попередніх семінарів ГУ ДФС у Черкаській області для ФОП та громадян (тези лекторів, відповіді на запитання): http://ck.sfs.gov.ua/zahodi-dlya-platnikiv/а також відео: https://www.youtube.com/playlist?list=PLx6OExJokLNTCgiT1peKV9vNNkAc1bkHf

Повернутись