Категорії

Осінь прийшла

   Після сильної спеки на початку місяця вересень опам’ятався і згадав, що він осінній місяць. Останні чотири доби у нашому краї після проходження холодного атмосферного фронту утримується переважно сонячна, суха, але прохолодна погода. Температурний фон не перевищує 13-15°, що що нижче кліматичної норми на 2-3°. Максимальна температура повітря вдень не підіймалася вище 20°, ночі стали по-осінньому холодними із сильними росами та мінімальною температурою повітря +5+8°, на поверхні грунту - +4+7°, на висоті 2 см над поверхнею грунту +2+6°.

   Надалі погода суттєво не зміниться. Її продовжить формувати гребінь антициклону з центром над Санкт-Петербургом. Повітряні потоки зі Скандинавії утримуватимуть сонячну, прохолодну та суху погоду. Температура повітря вночі +7+12°, вдень +18+23° опадів не очікується.

   Температура води у водних об’єктах продовжує поступово знижуватися. Так, на 8 годину ранку температура води в р.Золотоношка 15°. При відпочинку дотримуйтеся правил поведінки на воді!

   Радіаційний фон у м.Золотоноша на 8 годину ранку становив 11 мікрорентген на годину, що в межах природного фону.

   До відома: за кліматичними даними середній температурний фон на 12 вересня становить 14.4° тепла, на цю дату найвища температура повітря +28.2° тепла відмічалася у 1963 році, найнижча – 0.1° тепла у 2004 році.

   Атмосферний тиск знижений 763 мм ртутного стовпчика, надалі тиск продовжує зростати. Відносна вологість повітря вдень 40+45%.

 

 

Начальник метеостанції Золотоноша                       В Рибак

Повернутись