Категорії

Пізня осінь

   На кінець жовтня в наших краях встановився антициклональний характер погоди. Під впливом Скандинавського антициклону, що сформувався у холодних повітряних масах температурний фон знизився на 2-4° від кліматичної норми. Максимальна температура повітря вдень становила 9-11°. Вночі повітря охолоджувалося до 7-9°морозу. Середньодобова температура повітря досягла від'ємних значень -0.9°.

   Надалі погоду у нашому країформуватиме холодний антициклон. За рахунок радіаційного вихолоджування ніч очікується морозною до - 5-7° . Вдень сонце прогріє повітря до 11° тепла. На вихідні дні у нічні та ранкові години можливі густі тумани. Опадів до 5 листопада не очікується.

   Температура води у водних об’єктах продовжує стабільно знижуватися. Так, на 8 годину ранку температура води в р.Золотоношка 3.0°.

   Радіаційний фон у м.Золотоноша на 8 годину ранку становив 12 мікрорентген на годину, що в межах природного фону.

   До відома: за кліматичними даними середній температурний фон на 31 жовтня становить 5.1° тепла, на цю дату найвища температура повітря +20.6° тепла відмічалася у 2013 році, найнижча – -6.9° морозу у 2014 році.

   Атмосферний тиск підвищений 767 мм ртутного стовпчика, надалі тиск продовжуватиме зростати.. Відносна вологість повітря вдень понад 53-55 % .

Повернутись