Категорії

Черкащани вчасно отримають пенсії попри знеструмлення

   В обласному управлінні Пенсійного фонду України друкуватимуть відомості на січень уночі. Таке рішення там ухвалили, порадившись із енергетиками. Своєчасно отримають пенсії і військовослужбовці Донецької області. Відомості для них теж тепер готують в черкаському управлінні.

   – Справа в тому, що ми друкуємо ці відомості у спеціальній програмі впродовж 7 годин, – пояснює начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області Світлана Зінник. – У районних управліннях на кілька годин менше. І переривати цей процес не можна – така специфіка.

   Нагадаємо, від минулої п’ятниці Черкащина живе за новими графіками аварійного відімкнення світла. Їх за дорученням очільника області погоджували із владою на місцях. За цими графіками, електроенергію вимикають із перервами в 4 години із 7.00 до 23.00. Причому не більше, ніж на 2 години.

   – Це питання тримаю на особистому контролі, – говорить голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – І енергетики, і владці на місцях повинні максимально поінформувати населення про графіки відімкнень електроенергії. Де найбільше буде скарг – відповідно ми реагуватимемо, змінюючи графіки разом із представниками «Обленерго».

Повернутись