Категорії

Доброчинна акція від Черкащан: «Подаруй Захисникам України вісті з Рідного краю»

   З 15 жовтня по 20 грудня 2014 року Черкаська дирекція УДППЗ «Укрпошта» організовує доброчинну акцію з передплати «Подаруй Захисникам України вісті з Рідного краю». Черкаська дирекція закликає всіх небайдужих долучитися до доброчинності.

   Акція, що відбуватиметься в рамках передплатної компанії на 2015 рік, має на меті привернути увагу громадськості до подій, що відбуваються на сході України та підтримати наших воїнів (захисників із Черкащини в зоні АТО понад 4 тисячі), а також надати можливість читати їм різні друковані газети і журнали.

   Зробити добру справу може кожен бажаючий. Достатньо завітати до відділення поштового зв’язку нашого району та оформити передплату на вітчизняні періодичні видання, згідно рекомендованого переліку, що знаходиться у кожному відділенні. Передплату необхідно оформити на адресу:

м. Черкаси, вул. Б.Вишневецького, 34, 18000, отримувач: ЧД УДППЗ «Укрпошта».

   Волонтери із Центру підтримки Армії м. Черкаси передплачені Вами періодичні видання будуть двічі на тиждень доставлятись безпосередньо захисникам на сході України.

   Телефон для довідок: 51-25-51, 050-961-10-01, 097-074-15-54, 093-741-99-78.

   Доброчинні акції не вперше проводяться Черкаською Дирекцією УДППЗ «Укрпошти». У 2010-2014 роках заявки оформленню доброчинної передплати різними підприємствами, установами, банками, приватними підприємцями та звичайними людьми мали змогу отримати і читати яскраві та цікаві видання діти-сироти, ветерани, та інші громадяни. Детальніше ознайомитися з акцією можна на сайті Черкаської дирекції УДППЗ «Укрпошта» www.ck.ukrposhta.com в розділі «Акції та конкурси»

   Не Залишайтесь байдужими до наших ЗАХИСНИКІВ!!!

 

Додаток 1       Додаток 1.1

Повернутись