Категорії

Дорогі діти! Шановні батьки, вчителі!

   Від імені районної державної адміністрації та від себе особисто вітаю вас з сьогоднішнім святом – Днем Знань!

   Любі діти! В усі часи освічена людина користувалася повагою. Навчання – це прихований скарб, це світ знань про людей та їх оточення. Треба навчатися, щоб знати, діяти, жити. Упевнений, що зерна науки зростуть у ваших юних душах урожаєм мудрості та натхнення. Нехай світлим, радісним і плідним буде кожен ваш день, кожен крок. Ростіть здоровими, досягайте високих результатів у навчанні, будьте активними у громадському житті.

   Любі першокласники! Хочеться вам побажати любити рідну мову і землю, поважати працю і знання, стати сумлінними і розумними учнями.

   Щира вдячність вам, дорогі педагоги, за самовіддану працю, за бездоганне виконання такої відповідальної місії як виховання підростаючого покоління. Адже саме ви сприяєте формуванню юних особистостей, від яких залежить наше майбутнє, завтрашній день Української держави.

   Дорогі одинадцятикласники! Цей навчальний рік стане останнім для вас. Бережіть у своїй пам’яті шкільні роки, як неоціненний дарунок долі, непідвладний плину часу образ вчителя, який навчав кожного з вас не тільки читати та писати, а й основам великої науки – життя.

   Шановні батьки! Для вас Першовересень – це також відповідальне свято, адже ваші діти знову повертаються до школи. І саме ви – їхня підтримка. Здоров’я вам, терпіння, миру і злагоди у родинах.

   Зі святом, дорогі друзі! Щастивам!

 

З повагою

голова райдержадміністрації                      Олександр Лісовий           

Повернутись