Категорії

Холодноярські відзнаки знайшли своїх героїв

   Десантники-черкащани, які нині в зоні АТО, отримали ювілейні відзнаки «Холодний Яр». Їх особисто вручив голова Черкаської ОДА, будучи там у відрядженні.

   Десантники із Черкащани служать, зокрема, в 93-ій і 95-ій бригадах. Вони нині дислокуються у Слов’янську та Костянтинівці. Бійці як гостям, так і нагородам були раді. Один із них жартома попросив привезти наступного разу ще й піску з рідної Митниці, бо надто скучив за домом. Попередньо десантників демобілізують у кінці літа.

   – Ці хлопці, як ніхто, заслужили нинішні відзнаки, – наголошує очільник області Юрій Ткаченко. – Історія майже столітньої давнини повторюється, навіть ворог той же. Добре, що ці козаки достойні слави прадідів-холодноярців.

   Окрім того, голова Черкаської ОДА оглянув будівництво інженерних споруд, закріплених за областю, та зустрівся у Краматорську зі своїм колегою з Донеччини. Із Олександром Кіхтенком обговорили перспективи співпраці двох областей. А також домовилися, що делегація звідти приїде на Черкащину на Шевченкові дні. Усе задля популяризація українського та зміцнення патріотизму.

   Нагадаємо, місяць тому школярі з Лисичанська впродовж тижня мандрували Черкащиною. Тут вивчали її історію і традиції. Цей захід теж ініціював обласний керманич. 

Повернутись