Категорії

Юрій Ткаченко – найвідповідальніший очільник області в Україні

   Голова Черкаської ОДА нині в лідерах за кількістю виконаних обіцянок із-поміж своїх колег. Про це свідчить рейтинг видання «Слово й діло». Натепер Юрій Ткаченко дав 43 обіцянки. Серед них 20 уже виконано, у процесі – на одну менше.

   Водночас аналітики видання закидають обласному керманичу невиконану обіцянку про забезпечення прозорості всіх тендерних процедур за участі представників громадськості. Її він дав ще влітку.

   – Я відразу доручив керівникам структурних підрозділів ОДА, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади в області забезпечити це, – розповідає Юрій Ткаченко. – А також рекомендував міським головам звернути на це питання особливу увагу.

   Відповідне доручення обласного очільника оформлено 16 червня 2014 №33-Д «Про звіт діяльності облдержадміністрації за березень-травень 2014 року», де одним з пунктів було забезпечення відкритості і прозорості процедур тендерних закупівель http://www.oda.ck.ua/index.php?lng=ukr&section=6

   За словами заступника директора департаменту економічного розвитку та торгівлі ОДА Романа Карманніка, представники ЗМІ й громадських об’єднань мають право бути присутніми під час проведення процедур розкриття пропозицій конкурсних торгів.

   – Наприклад, під час тендеру на паливно-мастильні матеріали, які проводило комунальне підприємство «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», був присутній представник «Координаційної ради сил Майдану Черкащини» Ярослав Коваленко, – зазначає посадовець.

   За інформацією інших розпорядників коштів області, звернень від представників громадськості щодо їхньої присутності на торгах упродовж 2014 року не надходило.

 

За інформацією Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації

Повернутись