Категорії

Кредитування сільгоспвиробників – курс на розвиток економіки Черкащини

   Дуже важливою нині для області є позиція фінансових структур, зокрема банківської сфери, щодо розвитку кредитування, – коли в такі складні економічні часи вони готові розширювати свою мережу, презентувати нові цікаві пропозиції, які можуть бути корисними для розвитку різних секторів економіки Черкащини. На цьому наголошує заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Віталій Коваль. Він, зокрема, днями взяв участь у відкритті нового відділення «Кредобанку» у м. Черкаси по вулиці Гоголя, 250.

   – Нині банк активно реалізує вигідну програму кредитування сільгоспвиробників, зокрема всіх напрямків агропромислової галузі. Це дуже важливо, враховуючи, що наша область є аграрним регіоном, – зазначає Віталій Володимирович.

   Директор відділення вул. Пастерівська, 25 ПАТ «Кредобанк» у м. Черкаси Максим Яценко пояснює, що програма кредитування АПК реалізується ще з 2012 року, проте активно її почали розробляти та популяризувати з 2014-го.

   Заступник голови зазначив також, що обласна адміністрація виступила з ініціативою та пропозицією впровадити поряд з іншими ще й кредитну програму з енергозбереження, а саме: встановлення різнотипних джерел альтернативної енергії. Керівництво банку наразі розглядає таку можливість. Утім навіть зараз, каже Максим Володимирович, є змога брати кредити на використання різного роду енергозберігаючого обладнання, що підпадатиме під загальне кредитування.

Повернутись