Категорії

«Кубок осені» цього разу здобули футболісти Новодмитрівки

8 жовтня розпочалися змагання з футболу за «Кубок осені» 2016 року. Розіграш проводився у чотирьох групах. До однієї четвертої кубкових матчів вийшли переможці цих груп – команди Вознесенського, Скориківки, «Профіспорт», Кривоносівка та дві команди, які мали кращі показники, – «Златокрай» (Золотоноша) і футболісти Зорівки. Згідно з положенням у боротьбу за «Кубок осені» без відбіркового туру були включені володар весняного кубка – команда Коробівки і переможець чемпіонату району з футболу – команда Гельмязова. Але чемпіони відмовилися від участі в «Кубку осені». Тоді за згодою усіх, хто вийшов до чверті фіналу, шанс приєднатися до розіграшу почесного трофея отримали футболісти Новодмитрівки. Після жеребкування вісім команд провели матчі, у підсумку яких визначилися пари півфіналістів: «Профіспорт» – Новодмитрівка і Вознесенське – Скориківка.

У суботу 12 листопада на районному стадіоні «Колос» відбувся фінал. Осінь подарувала ще один сонячний день, щоб претенденти на кубок зосередилися на своїх спортивних амбіціях, а не переймалися її примхами. Зустрілися футбольні команди Вознесенського і Новодмитрівки.

Останні виграли з рахунком 6:3. Новодмитрівка сповна реалізувала наданий їй шанс і впевнено захопила лідерство. За успіхи футболістів уболівали представник команди Юрій Головченко та сільський голова Нової Дмитрівки Михайло Назаренко.

Голова райдержадміністрації Олександр Лісовий вручив пам’ятний трофей і грамоту переможцю змагань «Кубок осені» 2016 року – футбольній дружині Новодмитрівки, а також нагородив кожного з гравців. Вітання й грамоти приймали і фіналісти із Вознесенського.

Так завершився футбольний сезон. Та, як запевнив голова фізкультурно-оздоровчого клубу «Колос» Олександр Бут, до кінця року відбудеться ще кілька спортивних подій, вартих уваги вболівальників. Зокрема, в грудні заплановано провести змагання з армрестлінгу, гирьового спорту та з шахів.

Повернутись