Категорії

Ми хочемо шану віддати всім тим, хто працею натхненною свій край прославляв

   Герої Радянського Союзу, Герої Соціалістичної Праці, ордени, медалі – відзнака за бойовий і трудовий подвиги. А ще, 3 червня 1979 року Указом Президії Верховної Ради СРСР затверджено положення про почесні звання СРСР.

   Почесні звання незалежної України присвоюють тим, хто працює у певній галузі не менше 10 років, мають високі трудові досягнення та професійну майстерність.

   Днями з нагоди 35-ї річниці від дня затвердження положення про почесні звання СРСР районна рада, райдержадміністрація та районна ветеранська організація організували зустріч уродженців Золотоніщини, які мають почесні звання СРСР.

   Тож в цей день вітали всіх запрошених - уродженців Золотоніського краю, які удостоєні звання заслужених та народних, а також тих, хто народився в інших місцях України, але удостоїлися почесних звань, працюючи у Золотоніському краї. Відзначення цього свята відбувалось у ресторані «Зустріч».

   З найщирішими привітаннями виступили заступник голови райдержадміністрації Андрій Ляпкало, голова районної ради Валерій Саранча, заступник голови районної ради Олександр Нагаєвський та голова районної громадської організації районної ради ветеранів війни та праці Тетяна Любаненко.

   Працівники районного будинку культури підготували чудовий та душевний концерт для заслужених та народних працівників Золотоніського району.

   Золотоніщина – свята земля славної історії, земля щедра мальовничими і родючими просторами! Але головний скарб цього краю – люди. Талановиті у праці і творчості. Це їхні руки плекають колос, творять багатства держави, це їх добрі діла і таланти множать славу нашого краю.

 

 

За інформацією відділу регіональної та інформаційної політики апарату Золотоніської райдержадміністрації

Повернутись