Категорії

На координаційній нараді обговорили актуальні питання життєдіяльності району

   Заступник голови Золотоніської РДА Андрій Ляпкало та голова районної ради Валерій Саранча провели координаційну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади в районі.

   На порядку денному розглядалося питання про хід підготовки до нового навчального року на території району. З докладною інформацією виступила Валентина Денисенко, начальник відділу освіти райдержадміністрації. За словами Валентини Василівни, працівниками відділу освіти, санепідемслужби, працівників МНС було перевірено 34 навчальні заклади, 8 дошкільних навчальних закладів, Золотоніський районний будинок дитячої та юнацької творчості (с. Гельмязів), Районний центр технічної творчості (с. Піщане) та Золотоніська районна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа. В основному всі заклади готові до початку навчального періоду. У кожному закладі пофарбовані всі підлоги і відремонтовані приміщення. Відділом освіти було закуплено фарби на 48 093 грн, а також велику підмогу в придбанні фарби здійснили батьки.

   Вході засідання очільники району також звернули увагу на такі актуальні питання життєдіяльності району як розрахунки за паї, підготовку до проведення осінньо-польових робіт, проведення рейду «Урок», соціальний супровід проблемних сімей, відзначення в районі Дня Державного Прапора України та 23-ї річниці незалежності України.

   За результатами наради було дано ряд доручень відповідним службам та установам району.

 

За інформацією відділу регіональної та інформаційної політики апарату Золотоніської райдержадміністрації

Повернутись