Категорії

На Золотоніщині відбудуться заходи з нагоди відзначення Дня пам’яті жертв голодоморів

   18 листопада під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Андрія Ляпкала та голови районної ради Валерія Саранчі відбулося засідання організаційного комітету з питань підготовки та проведення у Золотоніському районі заходів з нагоди відзначення Дня пам’яті жертв голодоморів.

   Члени оргкомітету затвердили заходи по вшануванню пам’яті жертв голодоморів, зокрема, 21 листопада передбачено провести мітинг-реквієм, покладання траурних вінків, запалення свічок біля пам’ятних знаків та місць поховань жертв голодоморів. В музеях та бібліотеках заплановані відповідні експозиції, виставки архівних документів та фотоматеріалів, а у навчальних закладах запрограмовані тематичні уроки та зустрічі з очевидцями трагедій та людьми, чиї сім’ї постраждали від голодоморів.

   Андрій Миколайович повідомив, що відповідно до Указу Президента України від 29 жовтня 2014 року №830/2014 «Про заходи у зв’язку з Днем пам’яті жертв голодоморів» передбачено приспустити Державний прапор України та обмежити проведення розважальних заходів, а 22 листопада 2014 року о 16:00 годині оголошено загальнонаціональну хвилину мовчання.

   Відтак, всі небайдужі можуть приєднатися до поминання жертв голодоморів на Золотоніщиніі, відвідавши 21 листопада мітинги-реквієм біля пам’ятних знаків та місць поховань жертв голодоморів міста Золотоноша та населених пунктів району, а також запаливши свічу пам’яті за загиблими під час загальнонаціональної хвилини мовчання 22 листопада о 16:00 на підвіконнях власних домівок.

 

 

За інформацією відділу регіональної та інформаційної політики апарату Золотоніської райдержадміністрації

Повернутись