Категорії

Народилася книга «Від зорі до зорі»

   Днями у районному будинку культури відбулася презентація книги Ніни Жук «Від зорі до зорі». Видання присвячене Героям Соціалістичної Праці та кавалерам орденів Трудової Слави, котрі своєю невтомною працею досягли професійних вершин на теренах Золотоніщини й стали відомими на всю країну. Автор ідеї цього проекту – голова районної ради ветеранів війни і праці Тетяна Любаненко. «Довше за людину на землі живе тільки пам’ять про неї», – переконана вона. Збірку розповідей про долі людей-працелюбів випустило в світ Черкаське видавництво Юлії Чабаненко. А профінансували цю добру справу керівники сільгосптовариств Василь Григорович та Василь Федорович Лисенки із Зорівки й Богуславця, Григорій Зінченко із Хрущівки, Микола Васильченко з Піщаного, директор маслоробного комбінату Владислав Кулінич, депутат районної ради Олександр Вергал, голова фермерського господарства «Анастасія» Леонід Демиденко, а левову частку витрат взяв на себе меценат, генеральний директор ВАТ «Алвіго» (під опікою якого працюють ТОВ «Красногірське» та однойменний олійний завод у Антипівці) Віктор Полозов.

   Книгу представили її авторка Ніна Жук та ідейна натхненниця Тетяна Любаненко. Схвальні відгуки про видання прозвучали від голів рад – районної Валерія Саранчі й міської Віталія Войцехівського, видавця Юлії Чабаненко, кандидатів наук – технічних Юрія Леги та історичних Григорія Голиша, у минулому – одного з керівників району Віктора Скидана, героя книги Юрія Бєлякова, сина іншого героя видання Володимира Салогуба.

   «Книга «Від зорі до зорі» – це блискучий колективний портрет відомих людей Черкащини, особистостей непересічних і шанованих в Україні, які творять добро, уславлюють рідну землю, виказуючи всьому світові яскраву самобутність української нації, високу працьовитість, обдарованість і одвічну глибинність гуманістичної аури нашого народу». Такий відгук залишив у новонародженому виданні письменник Сергій Носань. Про це говорили й усі, хто виступив на презентаційному зібранні. А добрий настрій аудиторії старалися створити заслужені артисти України Ніна Мирвода, Анатолій Гнатюк та Юрій Васильківський.

 

На кор.

Повернутись