Категорії

ОБЛАСНИЙ - ЗОНАЛЬНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДРУЖИН ЮНИХ ПОЖЕЖНИХ

17 квітня у районному будинку культури золотоніщина гостинно вітала учасників фестивалю Дружин юних пожежних. 10 найкращих команд, які перемогли в районних та міських етапах фестивалю з міст Золотоноша, Канів, Золотоніського, Чорнобаївського, Драбівського, Чигиринського, Канівського, Черкаського районів, Степанецької та Руськополянської ОТГ.

Впродовж 4-ох годин в будинку культури глядачі насолоджувалися яскравими виступами творчих колективів у трьох конкурсах-«Візитка», «Домашнє завдання» та «Соціальний ролик».  А які були емоції серед команд під час проведення практичної естафети «Влучний ствольщик», де було необхідно показати не лише спритність та вправність а й командний дух! Фестиваль промайнув як одна мить, залишилося море позитивних емоцій та чудових спогадів про нові знайомства з молоддю, яка буде нести в майбутнє свідоме ставлення до вогню та інших небезпек.

Всі команди показали чудові результати, але в жорсткій боротьбі перемогли команда Черкаського району «Крок вперед» Вітаємо переможців!

Повернутись