Категорії

Очільники Золотоніщини зустрілися орендарями землі та земельних паїв

   13 червня відбулась нарада щодо сплати за оренду землі та земельні паї на території району. У засіданні взяли участь голова районної ради Валерій Саранча, заступник голови Золотоніської РДА Андрій Ляпкало, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів виконавчої влади в районі, сільські голови, керівники сільськогосподарських підприємств району. Також на нараду були запрошені міжрайонний прокурор Володимир Вегера, начальник Золотоніського міжрайонного відділення управління Служби безпеки України в Черкаській області Костянтин Горбенко.

   В ході наради розглядалося питання про сплату за оренду землі та земельні паї зокрема на території Антипівської, Деньгівської, Шабельниківської, Домантівської, Гладківщинської сільських рад. Заступник об’єднаної державної податкової інспекції Антоніна Миргородська проаналізувала питання використання неуспадкованих та невитребуваних часток (паїв), декларування податкових зобов’язань з податку орендної плати за землю в розрізі сільськогосподарських товариств: ТОВ «Красногірське», ТОВ «Золотоніські сади», ТОВ «СП «Золотоніський», ТОВ «Гранекс - Черкаси», ТОВ «Домантівске».

   За результатами наради керівництву сільськогосподарський організацій було рекомендовано провести роботу щодо укладення договорів оренди на неуспадковані та невитребувані земельні частки (паї); протягом тижня задекларувати та сплатити податкові зобов’язання з податку орендної плати за неуспадковані та невитребувані земельні частки; переглянути ставки податку за земельні ділянки, надані для потреб сільськогосподарського виробництва, які зайняті виробничими, культурно-побутовими, господарськими та іншими будівлями і спорудами, та привести їх розмір у відповідність до Податкового кодексу України.

 

 

За інформацією відділу регіональної та інформаційної політики апарату Золотоніської райдержадміністрації

Повернутись