Категорії

Пам’ять… Вона нетлінна і вічна…

   Відзначення 69-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні - данина всенародної поваги до тих, хто в суворий воєнний час боровся з фашистами, не жалкуючи власного життя. І незважаючи на різні погляди та думки, все одно залишається незмінним подвиг тих, хто в нелегкий час став на захист своєї Вітчизни, своєї держави, міста та родини.

  9 травня 2014 року у м. Золотоноша відбулися урочисті події, щодо відзначення Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні. У святкуванні Дня Перемоги взяли участь представники влади: голова Золотоніської райдержадміністрації Олександр Манчук, голова районної ради Валерій Саранча, міський голова Віталій Войцехівський, їх заступники, представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. На урочистості з відзначення Дня Перемоги прийшли ветерани війни, військовослужбовці, вчителі, школярі та інші мешканці і гості міста Золотоноші та Золотоніського району.

  Мітинг-реквієм розпочався з урочистої ходи ветеранів та громадськості міста до Меморіального парку. Відбулося Поминальне богослужіння по загиблим у роки Великої Вітчизняної Війни. Очільники району та міста щиро привітали всіх ветеранів з Перемогою та висловили свою вдячність за подароване майбутнє. Пам'ять загиблих воїнів була вшанована покладанням квітів до підніжжя Меморіалу Слави.

   По закінченню урочистого мітингу представники влади поклали квіти до пам’ятника Тараса Григоровича Шевченка.

   Особливістю свята Перемоги є те, що воно не завершується 9 травня. У Золотоніському районі продовжується робота з соціального забезпечення, матеріальної підтримки ветеранів Великої Вітчизняної війни. Впевнені, що ініціативи держави, соціально-відповідального бізнесу, підприємств, установ та організацій, учнівських та студентських колективів будуть проявом вдячності за мирне небо для всіх нас!

 

За інформацією відділу регіональної та інформаційної політики апарату Золотоніської райдержадміністрації

Повернутись