Категорії

Перший заступник голови райдержадміністрації провів апаратну нараду

   23 листопада, відповідно до плану основних заходів Золотоніської районної державної адміністрації на поточний тиждень, першим заступником голови райдержадміністрації Володимиром Денисенком проведено апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів РДА та її апарату, керівниками організацій та установ району.

   Особливу увагу було приділено питанню про доступність освіти дітей з особливими освітніми проблемами в районі. Також Володимир Миколайович наголосив на необхідності провести моніторинг забезпеченості дітей пільгових категорій та дітей, які опинились в складних життєвих обставинах необхідними речами.

   У ході проведення апаратної наради голова розглянув низку питань щодо аналізу діяльності управлінь та відділів райдержадміністрації, підприємств комунальної власності, контролю використання бюджетних коштів, погашення заборгованості за спожиті енергоносії, благоустрою.

   За результатами апаратної наради Володимир Денисенко дав ряд доручень керівникам відповідних структурних підрозділів РДА.

Повернутись