Категорії

Про розробку Регіональної схеми екологічної мережі Черкаської області

   На виконання вимог Законів України ,,Про Загальнодержавну програму формування національної екологічної мережі України на 2005-2015 роки ’’Про екологічну мережу України’’, рішення Координаційної ради з питань формування національної екологічної мережі від 26.11.2013 № 7 затвердженого Мінприроди України, доручення обласної державної адміністрації від 12.12.2013 № 8395/01/01-29 Департаментом екології та природних ресурсів Черкаської ОДА спільно з Одеським державним екологічним університетом проводяться роботи з розробки Регіональної схеми екологічної мережі Черкаської області.

   Відповідно до ст. 22 Закону України ,,Про екологічну мережу України’’, з метою врахування інтересів громадян та їх об’єднань у формуванні, збереженні та використання екомережі області повідомляємо про розроблений проект Регіональної схеми екологічної мережі Черкаської області. Звіт з розробки Регіональної схеми екологічної мережі Черкаської області розміщений на офіційному веб-сайті Департаменту екології та природних ресурсів Черкаської ОДА (http://eco.ck.ua ).     

   Додатково повідомляємо, статтею 6 Закону України ,,Про екологічну мережу України’’ визначено, що включення територій та об’єктів до переліку територій та об’єктів екомережі не призводить до зміни форми власності і категорії земель на відповідні земельні ділянки та інші природні ресурси, їх власника чи користувача. Відповідно за статтею 16 цього Закону включення територій та об’єктів до переліку територій та об’єктів екомережі не завдає щкоди правам тих, на чиїй території вони розташовані.             

 

За повідомленням Департаменту екології та природних ресурсів Черкаської ОДА

Повернутись