Категорії

Шановні жителі району!

   Сьогодні – День пам’яті жертв Голодомору, день глибокої скорботи і туги за мільйонами обірваних життів - наших співвітчизників. Голодомор забрав тисячі і тисячі життів українців і став масштабною національною трагедією.

   Хочу наголосити, що Голодомор – це був не просто голод, це була система знищення українського народу, його історії, культури, мови та способу життя. Голодомор був актом геноциду, спрямованим на те, щоб придушити українську націю. Ця трагедія, спланована і організована державою, у 1932-1933 роках, за різними підрахунками, забрала життя від шести до десяти мільйонів українців, серед яких третина – діти.

   Ми маємо подбати про людей, у долі яких чорною сторінкою вписалися роки голодоморів, забезпечити їх належне медичне обслуговування та соціально-побутові умови, перейняти їх мужність та силу волі.

   Схилімо голови в глибокій жалобі і запалімо свічки пам’яті за тими земляками, які загинули голодною смертю. Збережімо мир та суспільну злагоду в соборній незалежній Україні, за яку боролися наші попередники.

   Нехай свята людська пам'ять, як символ безсмертя нашого народу, згуртує усіх нас, додасть волі, мудрості й наснаги для захисту і зміцнення власної держави - України з гідним майбутнім.

 

 

 

З повагою

голова райдержадміністрації                          Олександр Лісовий

Повернутись