Категорії

Спартакіада «Повір у себе»

   Нещодавно у Домантовому пройшли змагання районної спартакіади інвалідів «Повір у себе». Участь у трьох видах програми – дартс, шахи та шашки – взяли двадцятеро сильних духом людей. Попри певні проблеми із самопочуттям, вони не замикаються в собі, відкриті для спілкування, охоче підтримують одне одного, тому дружно відгукнулися на запрошення позмагатися в ігрових видах спорту. Для успішного про-ведення спартакіади знадобилося мінімум інвентарю – дошки з концентричними колами та з біло-чорними клітинками і дротики-стріли та ігрові фігури, гостинний прийом господаря кафе Анатолія Данчишена та велика організаційна робота головного спеціаліста відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації Олександра Даценка. Допомагав провести змагання голова ФОК «Колос» Олександр Бут. Клопотався про збір учасників і загальний добрий настрій керівник районної організації інвалідів Віктор Почепцов. Щиро привітала всіх спортсменів-ентузіастів заступник начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Валентина Тогобіцька.

   Найвлучніше стріляли в дартсову мішень Юрій Яценко із Домантового, Іван Куделя з Піщаного та Анатолій Данчишен із Дмитрівки. За умовами спартакіади кожен учасник мав шанс виступити в усіх видах програми. Дехто взяв собі за правило й перемагати на кількох етапах змагань. Найкраще грали в шахи Василь Мокрицький з Домантового та його односелець Юрій Яценко, третім став Іван Свояк із Новодмитрівки. Як і в шахах – у шашкових партіях першість виборов Василь Мокрицький, третє місце посів Іван Свояк, а другим між ними втиснувся Валентин Кондукторов із Домантового.

   Переможці відзначені призами і грамотами відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації, заохочено всіх, хто прибув на спартакіаду і вірить в себе. Приємним вийшло спілкування у теплій щирій атмосфері, а змагання показали, що вони служать гарним об’єднуючим фактором і додають сил у боротьбі з повсякденними негараздами.

 

Наш кор.

Повернутись