Категорії

Суспільний капітал для українського самоврядування Золотоніщини

   Нещодавно у залі засідань Золотонiської  районної ради відбулася зустріч з керівниками спільного польсько-українського проекту «Суспільний капітал для місцевого самоврядування. Клуби громадського діалогу в регіонах» заступником директора Щецинського регіонального центру Фундації розвитку місцевої демократії Пшемиславом Фенрихом та координаторами проекту з української сторони. Участь в заході взяли заступник голови Золотоніської райдержадміністрації Андрій Ляпкало, голова районної ради Валерій Саранча, представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, засобів масової інформації в районі.

   - Метою даного проекту є активізація конструктивного діалогу в громадах міст різних регіонів України з питань реформи місцевого самоврядування, привернення уваги різноманітних суспільних, професійних груп мешканців до обговорення питань життя їхніх міст, спонукання до участі в розробці принципів і конкретних документів, які визначатимуть життя територіальних громад в Україні, - зазначив пан Пшемислав, звертаючись до присутніх.

   Учасники зустрічі переглянули наявні на даний момент напрацювання нормативної бази реформи, після чого відбулася модерована дискусія з означеного питання. Ключові пропозиції, проблеми, висловлені учасниками, згодом узагальняться  з подальшим представленням розробникам нормативно-правової бази реформи та широкій громадськості. 

   Пшемислав Фенрих зауважив, що було б доречно створити у нашому регіонів Клуб громадського діалогу як неформальний майданчик для обговорення нагальних проблем мешканців, інструмент налагодження конструктивного спілкування та пошуку найефективніших відповідей на питання, що стоять перед громадою. Це також було б одним із результатів представленого ним спільного польсько-українського проекту.

   - Сподіваємося, що участь Золотоніщини в реалізації проекту сприятиме і появі нових ідей для розвитку міжнародної співпраці міста та нових цікавих контактів, - зазначила у підсумку координатор проекту з української сторони Оксана Колісник.

 

За інформацією відділу регіональної та інформаційної політики апарату Золотоніської райдержадміністрації

Повернутись