Категорії

«Творча майстерня» Золотоніської районної бібліотеки для дітей

   Креативність, нестандартне мислення, творчий підхід до справи – це кредо колективу працівників Золотоніської централізованої бібліотечної системи.

   Нещодавно у районній дитячій бібліотеці відбулася виставка юних художників «Зробимо світ різнобарвним». Експонувалися роботи учнів студії образотворчого мистецтва, які темою для своїх малюнків обрали образи із казок, дитячої пригодницької літератури, популярних дитячих фільмів.

   Зараз можна переглянути творчі роботи бібліотекарів та дітей на виставці-інсталяції «Шевченко Тарас наче сонце для нас» за творами великого Кобзаря та на виставці дитячого малюнка «Нас слово Шевченка на творчість надихає».

   Творчий бум серед сільських бібліотек-філіалів викликав фотоквест від обласної бібліотеки, присвячений 60-річчю утворення Черкаської області – «Пишаюся тобою, мій рідний краю». Креативність фотографій та підтримка друзів через соціальні мережі принесла призове місце команді користувачів Золотоніської ЦБС.

   Народознавчий куточок «Квітне наша Україна, бо єдина ми родина» створювали спільними зусиллями бібліотекарі із жителями району. Предмети народного вжитку надходили з Бубнівської Слобідки, Вознесенського, Дмитрівки, Домантового, Кропивни, Коробівки. Нещодавно учні Піщанської школи побували у нас на екскурсії і навіть впізнали речі з бабусиної скрині.

   Буває, один вид творчості перетікає в інший. Так народознавчий куточок надихнув працівників бібліотеки створити театралізовану мандрівку «Подорож до минувшини нашого краю».

   Рукотворні вироби – одне з найулюбленіших ремесел працівників Золотоніської бібліотеки. Неймовірно захоплююча виставка 3D «Знову казка вас вітає, з хлібом-сіллю зустрічає», виконана у техніці ляльок-мотанок.

   До уваги юних натуралістів – виставка «Золота і щедра осінь знов прийшла до нас у гості».

 

Наш кор.

Повернутись