Категорії

В райдержадміністрації відбулась апаратна нарада

   19 травня 2014 року відбулась чергова апаратна нарада у залі засідань Золотоніської районної ради. У нараді взяли участь заступник голови райдержадміністрації Андрій Ляпкало, голова районної ради Валерій Саранча, заступники, завідуючі секторами апарату, керівники структурних підрозділів, територіальні органи виконавчої влади, керівники підприємств та організацій району.

   На порядку денному розглядалось питання про стан забезпечення пожежної безпеки у лісових масивах. З докладною інформацією виступив начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій Володимир Вакула. За словами Володимира Григоровича лісогосподарськими підприємствами проведено ряд протипожежних заходів з охорони лісів від пожеж: влаштовано 580 км мінералізованих смуг; проведено догляд за мінералізованими смугами протяжністю 480 км; перекрито позапланові дороги для в`їзду в лісові масиви транспортних засобів – 50 доріг. З метою запобігання, виявлення і гасіння лісових пожеж на підприємствах Золотоніського лісгоспу створено відомчу пожежну охорону, основною структурною одиницею якої є лісові пожежні станції.

   Значна увага була приділена питанню про організоване закінчення 2013-2014 навчального року загальноосвітніми навчальними закладами району, доповідачем якого була Тетяна Пономарьова – в.о. начальника відділу освіти. За інформацією Тетяни Василівни, всього в цьому навчальному році закінчують 11 клас 282 учні. Претендентів на нагородження медалями -13, з них золотою – 10 учнів, срібною – 3 учні. З березня 2014 року почалася підготовка до оздоровчої кампанії 2014 року. Заклади освіти забезпечені нормативно-правовою базою для організації пришкільного оздоровлення , відпочинку та змістовного дозвілля, фізкультурно-спортивної та культурно-екскурсійної роботи.

   По закінченню наради були роздані відповідні доручення для вирішення необхідних питань.

 

За інформацією відділу регіональної та інформаційної політики апарату райдержадміністрації 

Повернутись