Категорії

В РДА 7 липня розглянули ряд актуальних питань

   7 липня відбулась апаратна нарада Золотоніської райдержадміністрації. У нараді взяли участь заступник голови Золотоніської РДА Андрій Ляпкало, голова районної ради Валерій Саранча, його заступник Олександр Нагаєвський, начальники відділів райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів, територіальних органів виконавчої влади, керівники підприємств і організацій району.

   На порядку денному розглядалося декілька питань, зокрема про хід підготовки сільськогосподарських підприємств району до збирання урожаю ранніх зернових культур та про стан виготовлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки під об’єктами державної власності.

   Про стан підготовки до збирання ранніх зернових культур доповів заступник начальника управління агропромислового розвитку Володимир Побиванець. За його словами на обмолоті ранніх зернових працюватиме 87 комбайнів, з них 52 високопродуктивних. Навантаження на комбайн – 170 га. Розрахунковий термін проведення жнив – 10-12днів.

   Заступник начальника управління Держземагенства - начальник відділу землеустрою, моніторингу, ринку та охорони земель Сергій Саранча надав докладну інформацію про стан виготовлення правовстановчих документів на земельні ділянки під об’єктами комунальної власності. Як зазначив Сергій Миколайович, правовстановчі документи на земельні ділянки оформлено лише об’єктами по Гельмязівській, Вознесенській, Піщанській, Драбівецькій сільській раді.

   Зі змінами в чинному законодавстві ознайомив начальник відділу юридичного забезпечення Ярослав Блоха.

   Після обговорення актуальних питань району заступник голови райдержадміністрації надав відповідні доручення.

Повернутись