Категорії

Відбулось засідання колегії райдержадміністрації

    Днями під головуванням голови райдержадміністрації Оксани Криниької відбулось засідання колегії райдержадміністрації. В роботі колегії РДА взяв участь перший заступник директора Депатраменту управління праці та соціального захисту населення ОДА Семен Радченко.

     На розгляд колегії винесено три актуальні питання. 

     Про підсумки економічного і соціального розвитку району за І квартал 2013 року та хід виконання завдань, визначених указами Президента України, відповідними рішеннями Кабінету Міністрів України доповів начальник управління економіки РДА Володимир Денисенко зазначивши, що протягом І кварталу 2013 року забезпечено позитивні тенденції соціально-економічного розвитку району майже в усіх сферах економіки.

   Згідно оцінки результатів діяльності райдержадміністрацій та виконкомів міських рад міст обласного значення за І квартал 2013 року, район знаходиться на 4 місці, що залишається на рівні підсумків роботи 2012 року.

   Проводиться цілеспрямована робота по забезпеченню зростання середньомісячної заробітної плати працівників підприємств, установ та організацій району. За І квартал 2013 рокусередньомісячна заробітна плата працівників галузей економіки району склала 2654,00 грн. або 112,7% в порівнянні до відповідного періоду попереднього року. Середньомісячна заробітна плата в порівнянні до прожиткового мінімуму для працездатної особи становить 195,1% (1147 грн.).

     За звітний період порівняно до відповідного періоду попереднього року в цілому по всіх категоріях господарств району відмічається збільшення поголів’я великої рогатої худоби на 4%. По сільськогосподарських підприємствах району маємо збільшення поголів’я великої рогатої худоби на 1%, зокрема, поголів’я корів збільшилось на 1%.

       За звітний період в порівнянні до відповідного періоду попереднього року по всіх категоріях господарств збільшилось поголів’я свиней на 14%, по сільськогосподарських підприємствах поголів’я свиней збільшилось 16%.

    Птиці всіх видів в порівнянні до відповідного періоду попереднього року по всіх категоріях господарств і по сільськогосподарських підприємствах маємо більше відповідно на 21% та на 25%. За 2012 рік підприємствами району освоєно капітальних інвестицій в сумі 176 млн. грн., що на 12,9 млн. грн. більше в порівнянні до відповідного періоду попереднього року (фактичні ціни) або на 7,9% більше в порівнянні до попереднього року.

    Протягом звітного періоду забезпечено стале функціонування мережі закладів соціально-культурної сфери, своєчасність розрахунків по оплаті праці працівників підприємств, установ, організацій.

- Проте, все ще існує низка невирішених проблем в сфері розвитку реального сектору економіки, що обмежує можливості для підвищення рівня життя населення району, - зазначив Володимир Миколайович.

     В ході розгляду наступних питань порядку денного, а саме про роботу територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) в Золотоніському районіта про стан боротьби зі злочинністю та дотримання вимог законодавства з питань боротьби з корупцією за підсумками І кварталу 2013 року, членами колегії вивчалися шляхи підвищення рівня життя населення, забезпечення стабільної суспільно-політичної та економічної ситуації та неухильне виконання завдань регіональних програм.

   На засіданні колегії звітували та надавали пояснення керівники та представники структурних підрозділів райдержадміністрації.

   На завершення роботи колегії голова райдержадміністрації Оксана Криницька наголосила на необхідності активізації діяльності керівників та працівників відповідних підрозділів по кожному напрямку розглянутих питань та було прийнято конкретні рішення.

 

За інформацією сектору з питань внутрішньої політики

та зв’язків з громадськістю

апарату Золотоніської райдержадміністрації

Повернутись