Категорії

Війна ще не закінчилася

   Золотоніські волонтери два тижні тому побували в гостях у бійців 54-ої протитанкової бригади на Донеччині. Наші військові відведені від лінії розмежування, а тому залишили вже обжиті місця, де певним чином був налагоджений побут у польових умов й зведені захисні споруди. Передбачалося, що в селі, поблизу якого тепер вони дислокуються, є приміщення ферми, які й стануть їхнім житлом. Але там голі стіни, та й ті потрощені. Окопатися, як це робили зазвичай, не можуть – земля, мов граніт, її й трактор не бере. Тож воїни розгорнули просто неба намети, розіслали на долівці солому – от і всі зручності. Гріються біля буржуйок, бо ж дні і ночі холодні вже не по-осінньому.

   Тут служать Володя Беркут із Крупського і Володя Кириченко із Дмитрівки. Наші земляки та їхні бойові побратими були дуже раді теплому одягу, який нам допоміг зібрати настоятель греко-католицької церкви отець Юрій Голоднюк. Дуже їм смакували свіженькі пиріжки, які передав колектив Золотоніського професійного ліцею. Мікроавтобус активіста, небайдужого чоловіка, депутата районної ради Анатолія Данчишена, яким ми вкотре доставляли гуманітарний вантаж у зону АТО, був заповнений продуктами, які зібрали жителі Гладківщини та освітяни району. А найціннішими серед усіх цих потрібних солдатам речей виявилися дитячі листи й обереги, які з любов’ю і переживанням писали й виготовляли в усіх школах району.

   Ми знову ж переконалися наскільки потрібна українській армії волонтерська підтримка. Війна ще не закінчилася, і добровільним благодійникам – нам усім - не можна розслаблятися, бо державні обіцянки часто так і залишаються благими намірами, а нашим хлопцям за будь-яких умов треба виживати.

Повернутись