Категорії

Виплата заробітної плати нижче мінімального рівня перебуває на постійному контролі керівництва Золотоніської районної державної адміністрації

   Активно працює в цьому напрямку комісія з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. Засідання комісії відбулось 20 листопада, яку провів перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Денисенко. В її роботі взяли участь начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники організацій контролюючих органів.

   Першочергово розглянуто рівень заборгованості в державних та комунальних підприємствах району. Запрошені керівники підприємств надали пояснення про причини виникнення заборгованості та вжиті заходи щодо її усунення. Для кожного з них були встановлені терміни погашення заборгованості перед Пенсійним фондом України.

   - Створення умов для стабільної роботи будь – якого підприємства – першочергове завдання його керівника. А питання своєчасності виплати заробітку працівника, сплати податків та розрахунків з партнерами – показник компетентності. Тож, не треба кивати на складнощі сучасної ситуації. Складнощі були, є і будуть, а практика боргувати по зарплаті та податкам має відійти у минуле, - наголосив Володимир Миколайович.

   Засідання комісії будуть проводитися й надалі.

Повернутись