Категорії

Заступник голови Золотоніської райдержадміністрації Андрій Ляпкало відвідав дитячий оздоровчий табір «Гайдарівець»

  16 липня 2014 року заступник голови Золотоніської райдержадміністрації Андрій Ляпкало відвідав дитячий оздоровчий табір «Гайдарівець», що розташований в с. Чапаєвка, де проходила Всеукраїнська акція «Передай вогонь перемоги».

   Майже 180 дітей взяли участь у цьому святі, яке розпочалось із запалювання олімпійського вогню, підняття прапора та виконання Гімну України.

   Директор табору «Гайдарівець» Микола Куреня зазначив: «Ми дуже раді, що з цієї нагоди до нас завітали представники Черкаського відділення НОК України, щоб передати футбольні, волейбольні, баскетбольні мячі, інвентар для гри в бадмінтон, літературу олімпійської тематики та сувенірну атрибутику з олімпійською символікою». 

   Виконала цю почесну місію відповідальний секретар обласного олімпійського осередку Дарія Татаренко. Вона розповіла дітям про олімпійський рух на Черкащині та в Україні. Поінформувала дітей оздоровчого табору про те, що з 16 по 28 серпня в китайському Нанкіні стартують ІІ юнацькі Олімпійські ігри, які зберуть найкращих атлетів віком від 14 до 18 років з понад 200 країн світу і побажала дітям гарно провести літній час, набратися сил, загартуватися, щоб і собі стати спортсменами та досягти результатів, щоб з часом представляти нашу державу на олімпійських іграх. 

 

За інформацією відділу регіональної та інформаційної політики апарату Золотоніської райдержадміністрації

Повернутись