Категорії

Золотоніщина попрощалася з молодим патріотом

  31 липня Золотоніщина провела в останню дорогу молодого патріота, захисника України Олександра Михайловича Карпича. 28 липня, на 33-му році перестало битися його серце. Раптова хвороба скосила молоде життя. Біографія Олександра досить коротка, бо прожив зовсім мало. Народився 26 квітня 1986 року в селі Лукашівка у сім’ї хліборобів. Після закінчення середньої школи, здобув кваліфікацію електрика в професійно-технічному закладі, потім була строкова військова служба. Після демобілізації повернувся у рідне село, щоб продовжити справу батька – вирощувати хліб, працював механізатором.
  У 2014 році, Олександр, вважав за честь стояти на захисті миру на Батьківщині, завжди мав активну життєву позицію, не зраджував власних переконань, тому пішов на контрактну службу захищати честь країни як справжній патріот, маючи набутий досвід військової служби. Служив майстром відділення розбирально-складальних робіт ремонтного взводу ремонтної роти автомобільної техніки – готував військові автомобілі на передову. Виконуючи службове завдання в одній із військових частин у місті Нікополь, у травні тяжко захворів. Хвороба виявилася сильнішою за його молодий й загартований організм. Олександр боровся за життя, він хотів і повинен був жити, створити сім’ю, продовжити славний козацький рід, виховати дітей, такими ж патріотами, прищепити їм любов до праці, до своєї землі. Але не судилося. Його життєву струну раптово обірвала люта смерть.
  До рідної домівки, прийшли провести героя в останню путь рідні, друзі, представники влади, військові, жителі села та громадськість району. Співчуття батькам висловили голова райдержадміністрації Олександр Лісовий та сільський голова Микола Коршунов. 
  Скорботна хода розтяглася на сотні метрів.  Від хати і до кладовища військові несли труну на руках,  пелюстками квітів була встелена остання дорога героя сучасності. Під час поховання сільський голова сказав, що сільська родина осиротіла ще на одного громадянина і патріота, Олександр Карпич запам’ятається порядним, усміхненим, привітним і доброзичливим, справжнім чоловіком, який завжди мав свою думку та впевнено її відстоював. Поховали Олександра Карпича на місцевому цвинтарі з військовими почестями та за християнським звичаєм.
  Світла пам’ять про нашого земляка, який віддав своє життя за те, щоб Україна залишалась вільною та єдиною, назавжди залишиться в наших серцях.

Повернутись