Категорії

Золотоніщина вкотре провела до лав Збройних сил України своїх земляків

   Виконуючи Указ Президента України щодо проведення в державі четвертої хвилі мобілізації, 31 січня Золотоніщина вкотре проводжала до лав Збройних сил України своїх земляків. Проводжали воїнів разом з рідними та близькими представники районної виконавчої влади та місцевого самоврядування, військомату, громада району та міста.

   - Зараз Україна переживає складні часи, коли Свобода і Незалежність знаходиться під загрозою. Справжні герої України мужньо обороняють свою землю. Серед них і наші Золотоносці. Та тільки разом об’єднавши зусилля ми зможемо вистояти в нинішній складній ситуації. Ми віримо у вас, чекаємо і молимося, що ви повернетесь живими і здоровими, - зазначив голова районної ради Валерій Саранча.

   Отець Олександр, настоятель УПЦ прочитав молебень та благословив військовозобов’язаних на захист Батьківщини, побажав, щоб Бог завжди був поряд із ними, та подарував кожному символи православної віри, окропивши свяченою водою. Працівники освіти Золотоніського району вручили мобілізованим обереги та кожному з них вручили, які зроблені учнями та педагогічним колективом Новодмитрівської школи, а також волонтерами Золотоніської ЗОШ №6. Майбутні бійці поставили свої автографи на двох Державних Прапорах України: один залишиться в районі, а інший, як оберіг, залишиться бійцям на згадку. На завершення заходу всі присутні заспівали Гімн України. Плакали матері, дружини бійців, втирали сльози і діти. А чоловіки тримались гідно! Спочатку військові службовці пройдуть військову підготовку у навчальних центрах, а потім візьмуть участь у виконанні завдань в зоні АТО.

   Як найшвидше повернутися з перемогою щиросердечно побажали захисникам Вітчизни всі жителі району та міста.

 

 

За інформацією відділу регіональної та інформаційної політики апарату Золотоніської райдержадміністрації

Повернутись