Категорії

Швейцарсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO

Швейцарсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO запрошує долучитися до навчального дистанційного (електронного) курсу «Управління проектами з місцевого та регіонального розвитку - 5»

 

   Участь у даному електронному курсі дасть можливість представникам органів місцевого самоврядування, виконавчої влади та громадського сектору:

- якісніше здійснювати підготовку програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку;

- підвищити компетенції у сфері управління проектами місцевого регіонального розвитку;

- долучитись до практик місцевого самоврядування та налагодити ефективну комунікацію з метою обміну кращими практиками та знаходження інноваційних рішень для проблем територіальних громад.

   Навчання безкоштовне. Кількість осіб для участі у навчанні від одного органу місцевого самоврядування, виконавчої влади, чи громадської організації – необмежена. Для навчання необхідно мати діючу електронну поштову скриньку, регулярний доступ до мережі Інтернет, готовність навчатися принаймні 1 годину в день, а також ділитися власним реалізації проекти та програм місцевого та регіонального розвитку. Дистанційний курс відбуватиметься з 10 листопада по 10 грудня в межах «Спільноти практик місцевого самоврядування» на веб-платформі за адресою http://udl.despro.org.ua/ .

   Просимо максимально долучитися до участі в даному навчанні спеціалістів районних державних адміністрацій та міськвиконкомів.

 

ДИСТАНЦІЙНИЙ (ЕЛЕКТРОННИЙ) КУРС

УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ З МІСЦЕВОГО ТА РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ- 5

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ

   Швейцарсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO запрошує до участі у навчальному дистанційному (електронному) курсі «Управління проектами з місцевого та регіонального розвитку-5».

   Метою е-курсу є набуття учасниками компетенцій у сфері управління проектами місцевого та регіонального розвитку: ідентифікація проблем місцевого розвитку, формулювання концепції проекту та формування партнерства із заінтересованими сторонами для реалізації проектів, визначення очікуваних результатів проекту, основні етапи планування проекту та бюджетування, моніторинг реалізації проекту та оцінювання його результативності.

   Курс відбуватиметься в межах СПІЛЬНОТИ ПРАКТИК МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ на веб-платформі за адресою http://udl.despro.org.ua за супроводу тьюторів – викладачів Національної академії державного управління при Президентові України та експертів-практиків з питань управління проектами місцевого та регіонального розвитку.

   Учасники е-курсу зможуть стати частиною Спільноти практик, що нараховує близько двох з половиною тисяч учасників з усієї України, і створена для налагодження ефективної комунікації між представниками органів місцевого самоврядування, виконавчої влади та громадського сектору, обміну кращими практиками та знаходження інноваційних рішень для вирішення проблем територіальних громад.

   Навчання – безкоштовне. Кількість осіб для участі у навчанні від одного органу місцевого самоврядування, виконавчої влади, чи громадської організації – необмежена. Все, що Вам необхідно для навчання: мати діючу електронну поштову скриньку, регулярний доступ до мережі Інтернет, готовність навчатися принаймні 1 годину в день, а також ділитися власним досвідом реалізації проектів та програм місцевого та регіонального розвитку.

   Самостійно зареєструватися в СПІЛЬНОТІ ПРАКТИК МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ на веб-платформі Ви можете у будь-який зручний для Вас час.

   Для самостійної реєстрації на веб-платформі зайдіть на сторінку Спільноти практик http://udl.despro.org.ua. У правому верхньому куті цієї сторінки натисніть кнопку «Вхід» і створіть новий обліковий запис учасника спільноти. При реєстрації на зазначену Вами адресу електронної пошти надійде інформаційний лист із проханням про підтвердження реєстрації. Лист містить безпечне посилання на сторінку, де користувач може підтвердити обліковий запис. У подальшому при вході в систему звіряються ім'я користувача і пароль із їхніми значеннями в базі даних системи. Доступ до електронного курсу, інформаційних ресурсів та спілкування без авторизації (ідентифікації користувача системою) неможливий. Якщо Вам не вдасться зареєструватися на веб-платформі самостійно, прохання звертатися до адміністратора за адресою udlsystem@udl.org.ua.

   - Зарахування на е-курс «Управління проектами з місцевого та регіонального розвитку-5» буде відкрито на веб-платформі 5 листопада, завершено 10 листопада.

 

- Тривалість навчання за програмою е-курсу: 10 листопада – 10 грудня.

 

Повернутись