Категорії

Влада запрошує громадські організації взяти участь у зборах зі створення громадської ради при Золотоніській РДА

   Щоб мати свого представника у громадській раді при Золотоніській райдержадміністрації, ініціативна група під керівництвом керівника Черкаської обласної громадської організації «Народна довіра Черкащини» Олени Фюдрзапрошує всі громадські організації Золотоніщини взяти участь в установчих зборах зі створення Громадської ради при Золотоніській райдержадміністрації та обрання її членів. Збори відбудуться 1 серпня 2014 року о 12.00 у залі засідань Золотоніської районної ради за адресою: м. Золотоноща, вул. Садовий проїзд, 5.

   Делегатам слід заздалегідь подати заявку та перелік необхідних документів за вказаним зразком, зокрема: біографічну довідку делегованого представника осередку, копії документів про реєстрацію громадської організації, інформацію про результати діяльності організації за останні два роки, рішення керівника та витяг з протоколу про участь в установчих зборах визначеної кандидатури представника.

   Зазначені папери приймаються ініціативною групою поштою або нарочно за адресою м. Золотоноша, вул. Садовий проїзд, 5, відділ регіональної та інформаційної політики апарату райдержадміністрації понеділок-четвер з 8.00 до 17.15, п’ятниця з 8.00 до 16.00, крім вихідних та святкових днів. Телефон для довідок: 5-51-61, (098) 277-43-78, e-mail: tvi02021981@gmail.com (у повідомленні обов’язково вказати: «Інформація про кандидатуру до складу ГР»).

Останній день подачі відомостей – 25 липня 2014 року до 16.00.

 

 

Відділ регіональної та інформаційної політики апарату Золотоніської РДА

Повернутись