Категорії

Майбутнє творимо сьогодні

   19 травня 2014 року в читальному залі районної дитячої бібліотеки відбувся круглий стіл обдарованої учнівської молоді Золотоніщини «Майбутнє твориться сьогодні» за участю переможців і призерів обласних етапів предметних олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, XIV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та IV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Шевченка. На заході були присутні 16 учнів-призерів та 18 учителів-наставників, батьки. До розмови про особливості роботи з обдарованими дітьми долучилися голова районної державної адміністрації Олександр Манчук, голова районної ради Валерій Саранча, депутат Верховної Ради України Леонід Даценко, помічник депутата Верховної Ради України Тетяна Говоркова, заступник голови районної ради Олександр Нагаєвський, завідувач районного методичного кабінету Андрій Логінов, завідуюча районною бібліотекою Галина Безкровна, керівник відділу МАН позашкілля Лариса Глоба, методисти РМК.

   Під час круглого столу запрошені діти, батьки, гості, вчителі мали можливість приємно поспілкуватися один з одним. Ми пишаємося тим, що в школах району навчаються такі яскраві особистості як:

   Світайло Юлія, учениця 11 класу Шабельниківського НВК (ІІІ місце з української мови та літератури, у XIV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та IV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Шевченка);

 Вовчановський Павло, учень 9 класу Чапаєвської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім..Г.Берези (ІІ місце з географії, ІІІ місце з математики, фізики, хімії).

 

Переможці предметних олімпіад:

· Упир Ольга, учениця Пальмірської ЗОШ І-ІІІ ступенів (російська мова);

· Храпко Ольга, учениця Коробівського НВК (астрономія);

· Пазиненко Ярослав, учень Гельмязівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (інформатика).

 

Переможці та дипломанти ІІ етапу конкурсу-захисту МАН України:

· Марчук Марина(Гельмязівська ЗОШ І-ІІІ ступенів);

· Плита Євгенія (Гельмязівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, РБДЮТ);

· Джулай Валентин (Кропивнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів);

· Денисенко Аня (Гельмязівська ЗОШ І-ІІІ ступенів);

· Дошка Євгенія (Б.Слобідський НВК);

· Коструб Юлія (Гельмязівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, РБДЮТ);

· Мельник Лілія (Коврайський НВК ім..Г.Сковороди);

· Опалінська Юлія (Коврайський НВК ім..Г.Сковороди).

 

Переможці всеукраїнських конкурсів:

· Кошик Ростислав (Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ступенів);

· Дзюбло Юлія (Драбівецький НВК);

·  Стовповий Віталій (Зорівська ЗОШ І-ІІІ ступенів). 

 

Повернутись