Категорії

Об’єднались серця

   Ще у 2014 році відбулося об’єднання зразкового дитячого фольклорно-етнографічного ансамблю «Світлячок» та фольклорного ансамблю бабусь і дідусів с.Скориківки «Скориківчанка».

   24 січня 2015 року Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми приймав учасників обласного святкового фестивалю «Щедрівочка щедрувала». З’їхалися з усієї області 9 колективів. Лилися різдвяно-святські віншування, звучали щедрівки та колядки, а «Світлячок» Скориківської ЗОШ І-ІІІ ст., як і завжди, показав глядачам цікаве обрядодійство «Посвятки. Весілля Гребеня і Днища», чим заворожив глядачів, бо виявилося, що жоден у залі не знав про цей звичай! А коли зазвучала прадавня колядка та ще й у автентичному виконанні «Шо з Києва та й до Русалима», глядачі притихли так, що здавалось було чути дихання і биття сердець кожного.

   Нашим конкурсантам приємно було чути подяки звичайних людей, а особливо- малих артистів із «Тубільчанки» Черкаського району та «Паростка» Городищенського району. Діти були в захопленні від дійства, а особливо їх вразила артистична майстерність «світлячків» та вміння володіти голосом.

   На закінчення всім вручили заслужені нагороди та підсолодили цукерочками. А поважне журі на чолі з начальником відділу спеціальної і позашкільної освіти Шевченко Тетяною Олександрівною проаналізувало виступи колективів, дало мудрі поради щодо удосконалення програм.

   Фестиваль завершився, але щастя витало поряд. І щоб ланцюжок світла, дарованого фестивалем, не перервався на «світлячках», вони дарували його усім зустрічним цілий день.

 

За інформацією відділу освіти райдержадміністрації

Повернутись