Категорії

План оздоровлення 2012

Графік відкриття дитячих оздоровчих закладів 2013

Про хід оздоровлення дітей влітку 2013 року

 

ЗОЛОТОНІСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

27.05.2013                                                                     № 136

 

Про організацію оздоровлення та

відпочинку дітей та учнівської

молоді влітку 2013 року

 

 

  Відповідно до ст. 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» від 4 вересня 2008 року №375-У1, на виконання обласної програми оздоровлення та відпочинку дітей і учнівської молоді на 2009-2015 роки від 26.06.2009 № 27-6/У, з метою організації повноцінного відпочинку, оздоровлення дітей влітку 2013 року:

 

1. Утворити комісію по визначенню готовності таборів до оздоровчого періоду та забезпеченню контролю за станом оздоровлення дітей в оздоровчих закладахта затвердити її склад за посадами, що додається.

2. Установити, що основним завданням комісії є прийняття до експлуатації оздоровчих таборів, при су­ворому дотриманні всіма суб'єктами чинних норм і правил експлуата­ції споруд та місць розташування оздоровчих закладів, місць загально­го користування, інженерних систем та систем оповіщення, санітарно-гігієнічного режиму приміщень, територій, норм готовності за­собів пожежогасіння та здійснення рейдів перевірок стану оздоровлення дітей в дитячих оздоровчих закладах.

3. Відділам у справах молоді та спорту, освіти районної державної адміністрації, службі у справах дітей районної державної адміністрації, районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, рекомендувати центральній районній лікарні, Золотоніському міжрайонному управлінню Головного управління Держсанепідслужби у Черкаській області,райкомам профспілок, виконкомам сільських рад, директорам заміських таборів:

1) Забезпечити своєчасно та в повному обсязі проведення оздоровлення та відпочинку дітей та учнівської молоді влітку 2013 року, поліпшити матеріально-технічне забезпечення дитячих оздоровчих закладів для організації оздоровлення, виховного процесу та дозвілля дітей.

2) Звернути особливу увагу та забезпечити повноцінним оздоровленням та відпочинком насамперед дітей-сиріт, та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів, вихованців дитячих будинків сімейного типу, дітей з прийомних сімей, дітей, потерпілих від Чорнобильської катастрофи, дітей з малозабезпечених та багатодітних сімей, дітей, які перебувають на диспансерному обліку, талановитих та обдарованих дітей, вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл, дітей працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери.

3) Забезпечити достатнє фінансування оздоровчої роботи з дітьми, учнівською молоддю, сприяти залученню в установленому порядку підприємств, установ та організацій усіх форм власності, батьків до надання фінансової і матеріальної допомоги для організації літнього оздоровлення та відпочинку дітей та учнівської молоді.

4) Встановити постійний контроль за санітарно-епідеміологічним станом дитячих оздоровчих таборів, організацією якісного харчування, охороною життя і здоров’я дітей, посилити персональну відповідальність керівників і працівників цих закладів за дотриманням санітарних, протипожежних правил, порядку проведення екскурсій, походів, купання дітей у водоймах, приділити особливу увагу профілактиці дитячого травматизму та нещасних випадків.

5) Вирішити, в межах повноважень, питання щодо закупівлі в установленому порядку продуктів харчування для дитячих оздоровчих закладів при обов’язковій наявності сертифіката якості.

6) Вжити заходів щодо поліпшення виховної, культурно-масової та фізкультурно-спортивної роботи з дітьми під час канікул, проводити тематичні культурно-виховні заходи з виховання у дітей почуття національної свідомості, патріотизму, забезпечити проведення виховної роботи українською мовою з дітьми у дитячих оздоровчих закладах.

4. Рекомендувати Золотоніському міському відділу (з обслуговування міста Золотоноші та Золотоніського району) УМВС України в Черкаській області:

1) Забезпечити охорону громадського порядку в місцях відпочинку та оздоровлення дітей та дотримання законодавства щодо заборони тютюнопаління та вживання алкогольних напоїв у громадських місцях; посилити контроль за технічним станом транспортних засобів і автошляхів, якими будуть перевозитися діти до оздоровчих закладів, та встановлення відповідних дорожніх знаків.

2) Здійснювати контроль за додержанням суб’єктами підприємницької діяльності правил торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, забезпечувати проведення систематичних перевірок підприємств торгівлі і громадського харчування, які реалізують населенню алкогольні напої та тютюнові вироби і знаходяться поблизу оздоровчих закладів та місць відпочинку і оздоровлення дітей.

5. Рекомендувати сільським головам передбачити у місцевих бюджетах кошти на оздоровлення дітей влітку 2013 року, сприяти залученню в установленому порядку позабюджетних, батьківських коштів на оздоровчу роботу з дітьми.

6. Виконавцям, зазначеним у розпорядженні, до 23 червня, 23 липня, 23 серпня 2013 року подавати відділу у справах молоді та спорту районної державної адміністрації інформацію про організацію літнього відпочинку та оздоровлення дітей та учнівської молоді, до 23 вересня 2012 року – про підсумки проведених заходів.

7. Відділу у справах молоді та спорту районної державної адміністрації узагальнену інформацію про організацію літнього відпочинку та оздоровлення дітей та учнівської молоді подати районній державній адміністрації до 28 липня, 28 серпня 2013 року, про підсумки його проведення - до 28 вересня 2013 року.

8. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Пузєєва О.І. та відділ у справах молоді та спорту районної державної адміністрації.

 

 

Голова О.Ю.Криницька

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

 Розпорядження районної

 державної адміністрації

 27.05.2013 № 136

 

Склад

комісії по визначенню готовності таборів до оздоровчого періоду та забезпеченню контролю за станом оздоровлення дітей в оздоровчих закладах

 

Перший заступник голови райдержадміністрації, голова комісії;

 

Начальник відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації, заступник голови комісії;

Директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, секретар комісії;

 

Члени комісії:

 

Начальник районного відділу Управління ДСНС України у Черкаській області (за згодою);

Начальник відділу з питань цивільного захисту райдержадміністрації;

 

Начальник служби у справах дітей райдержадміністрації;

 

Головний державний санітарний лікар Золотоніського, Канівського, Драбівського, Чорнобаївського районів (за згодою);

Головний лікар центральної районної лікарні (за згодою);

 

Головний спеціаліст із охорони праці управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації;

Директор міжрайонної виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (за згодою).

 

 

Керівник апарату С.М. Лук’ященко