Категорії

Відбувся благодійний концерт на підтримку українських солдат

   13 грудня 2014 року в центрі міста Золотоноша відбувся благодійний концерт «Повертайся живим» за ініціативи працівників районного будинку культури. До речі, це не перші благі справи артистів. Незадовго до цього вони вже відправляли дві посилки нашим бійцям в зону АТО.

   Першого разу наші дівчата робили обереги для хлопців – ляльки-мотанки. До ляльок додавали ладанки, щоб оберігали військових та дитячі листи – звернення, які дуже розчулили всіх. Потім цю ідею підтримали міські школи № 3 та школа – інтернат (для дітей з фізичними вадами), а також Кропивнянська ЗОШ, які принесли жовто-блакитних голубів миру із солоного тіста та ангелів охоронців.

   «Ми робили акцент на збирання теплих речей, ліків, продуктів харчування, а не на збір коштів, тому, що зараз багато людей обпікаються на псевдо волонтерах і не знають куди підуть зібрані кошти, чи доходять вони до наших захисників. Тому зібрані кошти ми не будемо передавати, а витратимо на теплі речі та все що потрібно бійцям, так всі ми будемо впевнені, що наші хлопці будуть забезпечені найнеобхіднішим», - така думка золотоніських благодійників.

   Благодійний концерт працівників РБК був підготований, злагоджений, як то кажуть, пройшов на одному диханні. Про рівень підготовки засвідчували навіть коробки із надписами для чого: одягу, ліків, продуктів харчування. Дуже вразив стенд з повним списком, що потрібно нашим бійцям та їхніми світлинами. Кожна людина мала змогу підійти подивитись на фото, почитати, що треба хлопцям. Відгуки всіх глядачів були дуже приємні. Наші зірки з РБК віддали людям душу в своїх піснях і результат не змусив на себе чекати. В ході благодійного заходу було зібрано 6607 грн. та речі першої необхідності.

   На цьому золотоніські артисти зупинятися не збираються і запрошують всіх на благодійний ярмарок, який відбудеться 27 грудня 2014 року о 9-00 год. біля приміщення районного будинку культури в м.Золотоноша.

 

Наш кор.

Повернутись