Категорії

Структура відділу

 

Структура відділу культури і туризму Золотоніської райдержадміністрації

№п/п

Посада

П.І.П.

Телефон

1

Начальник відділу культури і туризму

Головата

 Ірина Василівна

5-27-77

2

Головний спеціаліст відділу культури і туризму 

ДОНЧЕНКО

Марина Володимирівна 

5-27-77

3

Головний бухгалтер централізованої бухгалтерії

ЗАДОРОЖНЯ

Євгенія Олександрівна

2-11-20

4

Директор центральної районної бібліотеки для дорослих та районної бібліотеки для дітей Золотоніської централізованої бібліотечної системи

БЕЗКРОВНА

Галина Миколаївна

2-12-15

 

2-11-15

5

Заступник директора центральної районної бібліотеки для дорослих та районної бібліотеки для дітей Золотоніської централізованої бібліотечної системи

КОВАЛЕНКО

 Лідія Іванівна 

2-12-15

6

Директор районного будинку культури

ГАЙДАМАКА

Валентина Олександрівна

5-26-32

 

РАЙОННА

бібліотека для дітей

№ п/п Посада ПІБ Телефон
1. Заступник директора по роботі з дітьми Коваленко Лідія Іванівна 2-11-15
2. Провідний бібліотекар районної бібліотеки для дітей Гринь Ніна Григорівна -

 

СПИСОК

працівників Золотоніської ЦРБ

№ п/п       Посада ПІБ Телефон
1.  Директор центральної районної бібліотеки та районної бібліотьки для дітей Золотоніської ЦБС Безкровна Галина Миколаївна 2-12-15
2. Завідуюча відділом комплектування та обробки літератури ЦРБ Желнакова Людмила Василівна -
3. Завідуюча відділом організаційно - методичної та краєзнавчої роботи ЦРБ Олексенко Валентина Іванівна -
4. Провідний методист ЦРБ Вовк Діна Григорівна -
5. Провідний методист ЦРБ Марченко мирослава Анатоліївна -
6. Провідний бібліотекар відділу комплектування та обробки літератури ЦРБ Галат Людмила Григорівна -
7. Бібліотекар I категорії - сектор обслуговування та інформування користувачів Харь Оксана Михайлівна -
8. Бібліотекар I категорії ЦРБ відділ комплектування Вирвикишка Світлана Володимирівна -

СПИСОК

працівників СБФ

 

№ з/п

Назва закладу

П.І.П. працівника

1. 

Антипівська СБФ

Кульбіда Марія Михайлівна

2. 

Богданівська СБФ

Протасенко Людмила Іванівна

3. 

Богуславецька СБФ

Калина Ніна Миколаївна

4. 

Броварківська СБФ

Ляхнович Любов Іванівна

5. 

Буб.Слобідська СБФ

Стецюк Раїса Федорівна

6. 

Вільхівська СБФ

Озірська Надія Миколаївна

7. 

Вознесенська СБФ

Кошик Тетяна Миколаївна

8. 

Пальмірська СБФ

Кошик Тетяна Миколаївна

9. 

Гельмязівська СБФ

Кива Наталія Олександрівна

Попович Любов Олександрівна

10. 

Гладківщинська СБФ

Мицюра Лариса Олександрівна

11. 

Деньгівська СБФ

Дмитренко Валентина Петрівна

12. 

Хвилівська СБФ

Семеніст Наталія Борисівна

13. 

Дмитрівська СБФ

Наконечна Людмила Михайлівна

14. 

Матвіївська СБФ

Тарасенко Ганна Миколаївна

15.

Домантівська СБФ

Бондаренко Катерина Олексіївна

16. 

Драбівецька СБФ

Грищенко Людмила Григорівна

17. 

Коврайська І СБФ

Талай Валентина Михайлівна

18. 

Коврайська ІІ СБФ

Дьомкіна Олена Іванівна 

19.

Калениківська СБФ

Третяк Оксана Миколаївна

20. 

Коробівська СБФ

Гукова Валентина Іванівна

21. 

Кединогірська СБФ

Литвиненко Олена Миколаївна

22. 

Ковтунівська СБФ

Гринець Віталій Іванович

23. 

Кривоносівська СБФ

Швецова Олена Степанівна

24. 

Кропивнянська СБФ

Розумна Алла Миколаївна

25. 

Крупська СБФ

Дробна Людмила Володимирівна

26. 

Хрущівська СБФ

Поїздник Людмила Іванівна

27. 

Новодмитрівська СБФ

Степанко Лідія Петрівна

28. 

Мелесівська СБФ

Россоха Лілія Дмитрівна

29. 

Підставська СБФ

Білан Наталія Петрівна

30. 

Піщанська СБФ

Козоріз Таміла Вікторівна

31. 

Плешканівська СБФ

Бузун Ольга Андріївна

32. 

Подільська СБФ

Дубров Тамара Вікторівна

33. 

Привітнянська СБФ

Василенко Людмила Володимирівна

34. 

Синьооківська СБФ

Бабенко Наталія Федорівна

35.

Скориківська СБФ

Галат Лідія Михайлівна

36. 

Львівська СБФ

Скрипка Катерина Олександрівна

37. 

Софіївська СБФ

Єщенко Ольга Іванівна

38. 

Благодатнівська СБФ

Городнича Надія Петрівна

39. 

Шабельниківська СБФ

Гвоздь Тетяна Григорівна

 

СПИСОК

працівників СБК та СК

№ п/п

Назва закладу

Директор

1.

Антипiвський СБК

-

2.

Богданiвський СБК

Жгут Наталія Василівна

3.

Богуславецький СБК

Головко Тамара Володимирівна

4.

Броваркiвський СБК

Кияшко Валентина Іванівна

5.

Буб.Слобідський СБК

Шаповал Тетяна Анатоліївна

6.

Вознесенський СБК

Федченко Раїса Іванівна

7.

Гельмязiвський СБК

Піскун Валентина Григорівна

8.

Гладківщинський СБК

Веретільник Валентина Василівна

9.

Деньгiвський СБК

Бочко Ганна Володимирівна

10.

Домантiвський СБК

Ломатихіна Галина Миколаївна

11.

Дмитрiвський СБК

Дякун Світлана Василівна

12.

Драбiвецький КЦ

Загребельна Людмила Володимирівна

13.

Коврайський-1 СБК

Мірошник Едуард Вікторович

14.

Ковтунiвський СБК

Козловський Валерій Іванович

15.

Коробівський СБК

Горєлова Ірина Степанівна

16.

Кривоносівський СБК

Курятник Станіслав Анатолійович

17.

Кропивнянський СБК

Головко Галина Анатоліївна

18.

Крупський СБК

Дробітько Оксана Іванівна

19.

Новодмитрiвський СБК

Волкова Ксенія Олександрівна

20.

Пiдставський СБК

Романенко Лілія Віталіївна

21.

Піщанський СБК

Шеремет Любов Петрівна

22.

Плешканiвський СБК

Петрова Мар'яна Романівна

23.

Подільський СБК

Кухарчик Людмила Володимирівна

24.

Синьоокiвський СБК

Вялкова Олена Олександрівна

25.

Скориківський СБК

Клімук Михайло Іванович

26.

Софіївський СБК

Сидоренко Алла Миколаївна

27.

Хрущівський СБК

Кестеля Любов Борисівна

28.

Шабельниківський СБК

Олейнікова Олена Михайлівна

29.

Чапаєвський СБК

Харченко Олександр Васильович

30.

Пальмірський СБК

Кара Наталія Володимирівна

31.

Вільхівський СК

Галат Ніна Тарасівна

32.

Дібрівський СК

Тесля Ірина Миколаївна

33.

Коврайський-2 СК

Шадловська Віра Михайлівна

34.

Калениківський СК

Калашнікова Тетяна Петрівна

35.

Привітнянський СК

Швидка Валентина Іванівна

36.

Маліївський СК

Гнатюк Олена Миколаївна

37.

Мелесівський СК

Салкуцан Ірина Миколаївна

38.

Матвіївський СК

-

39.

Новогреблянський СК

Шульга Тетяна Павлівна

40.

Хвилівський СК

Ільмінська Світлана Миколаївна

41.

Щербинівський СК

-

42.

Кединогірський СК

Гай Валерій Миколайович

 

СПИСОК

працівників Золотоніського РБК

№ п/п

Прізвище, ім’я та по-батькові

Посада

1.

Гайдамака Валентина Олександрівна 

директор

2.

Токар Владислав Святославович

завідувач методичного відділу

3.

Ігнатюк Таїса Ігорівна

провідний методист

4.

Камша Сергій В'ячеславович

методист I категорії

5.

Волошина Валентина Іванівна  методист I категорії

6.

Орел Ольга Володимирівна

зав. дитячим сектором

7.

Берднік Сніжана Анатоліївна

зав. дитячим сектором

8.

Озірський Віктор Дмитрович

режисер

9.

Манжула Руслан Миколайович

режисер

10.

Ярош Людмила Володимирівна

режисер ТМФ

11.

Сало Анастасія Василівна

зав. художньої частини

12.

Фурса-Білецька Катерина Михайлівна

хормейстер

13.

Фурса Дмитро Сергійович

хормейстер

14.

Сліпощон Богдана Ігорівна

балетмейстер

15.

Бура Альона Сергіївна

балетмейстер

16.

Дехтярук Інна Григорівна

артист

17.

Безрукова Анастасія Олегівна

артист

18.

Токар Любов Олександрівна

програміст

19.

Камша Сергій В'ячеславович

радіотехнік

20

Цапенко Наталія Іванівна

костюмер

 

Народні краєзнавчі музеї

 

№ п/п

Назва музейного закладу

П.І.П.

директора музею

1.

Гельмязівський народний краєзнавчий музей

Черненко Сергій Володимирович   

2.

Дмитрівський народний краєзнавчий музей

Наконечна Людмила Михайлівна

3.

Домантівський народний краєзнавчий музей

Почепцов Віктор Федорович

4.

Піщанський народний краєзнавчий музей

Чайка Сергій Олександрович

5.

Чапаєвський народний краєзнавчий музей

Дорош Раїса Михайлівна