Категорії

Шановні жителі Золотоніщини!!!

   Кожен водій знає, що несприятливі погодні умови значно ускладнюють рух транспорту. Дощ, туман, снігопад - саме вони в певній мірі стають супутніми причинами дорожньо - транспорних пригод в осінньо-зимовий період. Керування автомобілем на слизькій проїздній частині, з обмеженою оглядовістю вимагають від водіїв відповідної уваги та певних навиків.

   Особливу увагу слід звернути на стан зовнішніх світлових приладів транспортних засобів, склоочисників та подбати про встановлення на своїх автомобілях шин з зимовим малюнком протектору.

   Водії! Будьте уважним на дорозі. При виборі швидкості руху враховуйте погодні умови, чітко дотримуйтеся правил дорожнього руху та вимог дорожніх знаків!

   Працівники ДАІ звертаються до водіїв з проханням бути особливо уважним, користуватись пасками безпеки, дотримуватись безпечної дистанції, не перевищуйте швидкість, рухатись з увімкненим ближнім світлом фар чи протитуманними ліхтарями, обов’язково надавати перевагу в русі автомобілям оперативних служб (каретам швидкої допомоги, аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони тощо). Також не залишайте свої авто на проїзній частині, не заважати роботі снігоприбиральної техніки, аби дорожні та комунальні служби змогли забезпечити очищення вулиць та доріг.

   Шановні пішоходи! Пам’ятайте, що за таких складних погодних умов видимість обмежена. Переходьте дорогу лише у встановлених місцях. Будьте особливо уважними та обережними у вечірню та нічну пору доби!

 

За даними відділення ДАІ з обслуговування адміністративних територій м.Золотоноша та Золотоніського району

Повернутись