Категорії

Слово до читача

6 червня – День журналіста!!!

З Днем журналіста!

    Цього року професійне свято для працівників районної газети «Вісник Золотоніщини» було особливо приємним.

  Зранку нас прийшли привітати наші співзасновники! З величезними букетами квітів завітали до редакції голова РДА Оксана Криницька, перший заступник голови РДА Олександр Пузєєв, заступник голови районної ради Валентина Ярош, керівник апарату РДА Світлана Лук’ященко. Немало щирих і теплих вітань прозвучало на адресу журналістів «районки». У подарунок працівники редакції отримали радіотелефон. Також колектив редакції нагороджено Почесною Грамотою голови РДА і голови райради та почесною відзнакою Золотоніського району.

  Потім колектив редакції дружно вирушив у Черкаси - приймати привітання від очільників області – голови облдержадміністрації Сергія Тулуба та облради Валерія Черняка. Працівники «Вісника Золотоніщини» отримали Диплом переможців творчого конкурсу у номінації «Громадянське суспільство» та відзнаку обласної ради.

 

Свято журналістів продовжилося у Каневі. Колектив районки відвідав Канівський музей Тараса Шевченка, де журналісти вклонилися Кобзареві на Чернечій горі. Нам провели приватну екскурсію і розповіли про особливі моменти життя, творчості та особистого життя нашого великого українського Генія – Тараса Григоровича Шевченка.

 

   Спогади про цей чудовий день залишаться у пам’яті журналістів «Вісника» на все життя.

 

    Читати газету вміє кожен. Але як її роблять – знають далеко не всі. Якщо коротко – то кращого, ніж сказав про газети класик - чеський журналіст і письменник Карел Чапек – нічого не вигадаєш. А він у гуморесці «Як це робиться?» писав: «Газети цікаві не стільки тим, як вони робляться, скільки тим, що вони взагалі існують і виходять регулярно. Ще не було випадку, щоб газета вмістила лише коротке повідомлення, що за минулий тиждень нічого важливого не відбулося, і тому писати немає про що. Читач щотижня одержує і політичну статтю, і замітки про культуру та спорт, і економічний огляд. Якщо навіть усю редакцію звалить грип, газета все-таки вийде, і в ній будуть усі звичайні рубрики, так що читач ні про що не здогадається!». Свята правда!

    Останнім часом до редакції надходить багато листів, у яких читачі з теплотою і щирістю відгукуються про газету, говорять вдячні слова про змістовні публікації наших журналістів: «Дуже любимо вашу газету, щиро дякуємо за вашу працю, за те, що висвітлюєте різні теми. Так тримати! Дай Боже, щоб вашу газету передплачувало ще більше людей, щоб вас не торкнулася економічна криза!».

    Але в той же час висока оцінка творчого доробку колективу «Вісника Золотоніщини» багато до чого зобов'язує, покладає на нас велику відповідальність. Особливо у сучасні нелегкі для людей часи. Ми повинні вловлювати потреби і настрої людей, ставати на їх захист. І ми намагатимемося це робити, ви побачите це у наступних номерах.

     Часто доводиться чути від передплатників, що газета - дорога, дехто сумнівається — передплачувати її чи ні. Тому закликаю: добре зважте, порівняйте ціну районки з цінами на інші товари — і ви зрозумієте, що немає ніяких підстав говорити, що наше видання дороговартісне.

   А коли врахувати, що ціна паперу збільшилася вдвічі, що зросли тарифи на друк і розповсюдження газети, то нинішня ціна недостатня для покриття всіх витрат. Нам дуже і дуже важко зводити кінці з кінцями. Вже зараз ми змушені скорочувати штат працівників, впроваджувати суворий режим економії.

   У цьому році завдяки спільній праці адміністрації, районної ради, сільських голів та їхніх громад, керівників господарств, учителів, медиків, ми зробили рекордний тираж – 3500 примірників газети!

     Знаємо, як нелегко тепер людям. Але в той же час віримо, що серед тих витрат, на яких доведеться усім економити, не опиниться наша газета.

 

Передплачуйте «Вісник Золотоніщини» і надалі, хай процвітає наше районне видання!

З повагою – Ольга ЧУКМАРОВА, головний редактор.