Категорії

Редакція Золотоніського районного радіомовлення

 

    Редакція здійснює свою діяльність на підставі Ліцензії Національної Ради України з питань телебачення і радіомовлення НР №1358 від 26.12.2003 та Статуту редакції, затвердженого рішенням районної ради 26 січня 2006 року (нова редакція).

   Діяльність редакції регламентується такими головними напрямки програмної концепції: створення інформаційних, пізнавальних, культурологічних, музично-розважальних програм.

Мова, якою ведуться передачі – 100% українська.

Територія розповсюдження – Золотоніський район та місто Золотоноша.

Періодичність, час та обсяги мовлення – 45 хвилин на тиждень.

Канал мовлення – перший канал українського мовлення, проводове.

Оператор зв’язку – Золотоніський центр телекомунікаційних послуг Черкаської дирекції ПАТ «Укртелеком».

Кількість радіоточок – 4500.

Засновники: Золотоніська райдержадміністрація, Золотоніська районна рада, колектив радіорганізації.

Редактор радіомовлення: Климченко Галина Самійлівна (з 03.03.1995р.)

    Публікації та матеріали, озвучені в передачах радіомовлення стосуються актуальних проблем державотворення, роботи органів місцевого самоврядування, діяльності трудових колективів району, зокрема, сільськогосподарського виробництва, соціальних проблем.

     Трохи історії. Нерозлучним супутником життя золотонісців стало радіо. 1936 року в місті було встановлено потужний радіовузол. Першими слухачами стали 950 жителів. У 1965 році при районній газеті «Прапор Леніна» було створено відділ радіоінформації. Його очолив Микола Іванович Ляшенко, член спілки журналістів України. Він став першим кореспондентом – організатором Золотоніського районного радіомовлення. Тридцять літ Микола Іванович присвятив радіо журналістиці. Продовжила його справу я, Галина Климченко. На той час, а саме у 1995 році на Золотоніщині було близько 14 тисяч радіоточок. Радіофікацією було охоплено майже всі помешканя краян. Сьогодні ж ситуація різко змінилася. Кількість радіоточок ледве сягає 4,5 тисяч. Мережа проводового мовлення катастрофічно зменшується. Хоча для сільських жителів, а особливо для пенсіонерів це єдиний живий зв'язок із навколишнім світом.

    Радіожурналістика - це унікальна професія, яка дає можливість пізнавати світ, відкривати все нові його грані, споглядати людські долі, аналізувати минуле й осмислювати реальне життя. Це можливість допомагати слухачам не розгубитись у вирі щоденних подій і в повній мірі реалізувати їх конституційні права на отримання якісної інформаційної послуги.

      Інформаційні технології вносять зміни у формат трансляції. Відтепер передачі Золотоніського районного радіомовлення можна буде почути і через мережу Інтернет на сайті Золотоніської райдержадміністрації. Запрошую до прослуховування.

   З великою повагою головний редактор Золотоніського районного радіомовлення Г.С.Климченко.