Категорії

Профорієнтація в літній період

 14 червня 2019 року закінчив свою роботу літній пришкільний табір Золотоніської санаторної школи-інтернат. Три тижні були насичені різноманітними цікавими заходами, знайомствами з новими людьми та неймовірною кількість позитивних емоцій. Фахівець Золотоніської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості Надія Журавльова також взяла активну участь в житті пришкільного табору.

 Так, було проведено три професіографічні екскурсії на ринкоутворюючі підприємства м. Золотоноша: ПАТ «Золотоніський машинобудівний завод», ТОВ ПІІ «Еконія» та ТОВ «ФЕС УКР», в яких взяло участь 86 учні.  Молодь з цікавістю спостерігала за виробничими процесами, допитувалася про специфіку  тієї чи іншої професії представленої на даних підприємствах та активно задавала питання щодо графіку роботи та умов праці.

 Заключною зустріччю з дітьми став інтерактивно-розважальний захід Брейн-ринг «Світ професій». Розповідь про світ професій проходила в розважальній формі: у вигляді різноманітних конкурсів, дидактичних ігор, інформаційних та творчих завдань. Діти побували себе в ролі представників різних професій, із задоволенням вирішували проблемні професійні ситуації. Кожен учасник заходу зміг виявити свою активність та ініціативність, зробивши ще один крок у розмаїття світу професій. Школярі мріють бути лікарями та вчителями, художниками та юристами, журналістами та співаками, модельєрами та дизайнерами. Робітничі професії також у пошані - перукар, водій, продавець, кухар, будівельник, тракторист, сантехнік, столяр, токар.

 Сподіваємося, що й надалі такі зустрічі будуть бажаними та приємними, а практичні поради фахівців філії допоможуть дітям обрати у майбутньому саме ту професію, яка б приносила їм матеріальне та моральне задоволення, а суспільству користь. У свою чергу, ділячись враженнями про участь у профорієнтаційних заходах, діти щиро зізнавалися, що отримали багато нової та корисної інформації, яка дозволила їм розширити уявлення про професійний світ, більше дізнатися про свої можливості, про послуги які надає служба зайнятості, а також про потреби ринку праці в працівниках робітничих професій.

Повернутись