Категорії

Шановні золотонісці!

   З метою гідного вшанування подвигу українського народу, увічнення пам’яті про загиблих співвітчизників, суспільної поваги до ветеранів Другої світової війни та нинішніх захисників Вітчизни, сприяння поліпшенню їх соціального захисту та з нагоди відзначення у 2015 році 8 Травня Дня пам’яті та примирення, 9 Травня 70-ої річниці Перемоги над нацизмом у Європі, просимо Вас взяти активну участь у щорічній благодійній акції, ще раз засвідчити повагу до наших батьків, матерів, старших друзів, за плечима яких нелегкі життєві дороги.

   Багато років минуло від незабутнього травня 1945 року, але й сьогодні величний подвиг захисників і визволителів залишається невичерпним джерелом патріотизму, вірного служіння своєму народу.

  Свята пам’ять про війну залишається з нами як високий зразок мужності, сили духу, самопожертви, а водночас вічної скорботи за тими, хто віддав життя за свободу Батьківщини.

   Тому у ці травневі дні ми повинні скласти глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки. Уславити тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога.

   Обов’язково схилитися у доземному поклоні перед нині живими, усіма тими, хто проніс через лихоліття війни любов до рідної країни і бажання бачити її заможною та квітучою.

   За доброю традицією районна державна адміністрація та районна рада та територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) в Золотоніському районі звертаються до всіх керівників підприємств, установ та організацій різних форм власності, виходячи з можливостей, зробити свій внесок для покращення добробуту ветеранів війни, насамперед, учасників бойових дій та інвалідів війни з їх числа, а також жертв нацистських переслідувань, сімей загиблих (померлих) воїнів, дітей війни, саме тих, котрі найбільше сьогодні потребують допомоги. Хотілося б, щоб у цісвятковіднівони відчули свою значимість та потрібність державі, близьким та рідним.

   З нагоди наступаючих свят просимо Вас надати посильну благодійну допомогу для ветеранів, що проживають на території сільської ради, на землях якої Ви ведете господарську діяльність.

   Будемо Вам дуже вдячні за розуміння та підтримку. Не залишайтеся, будь ласка, байдужими до долі старшого покоління, особливо до самотніх громадян похилого віку!

   Зробіть свій внесок у справу доброчинності та милосердя!

 

З повагою

 

Голова Золотоніської                               Голова Золотоніської

районної державної адміністрації          районної ради                       

             

 О.А.Лісовий                                            В.П.Саранча

Повернутись