Категорії

Середина літа

   Літо наближається до своєї середини і погода підтримує спекотну тенденцію, яка обумовлена переважно переносом повітря з північної Африки. Вже 5-у добу панує надзвичайно тепла та суха погода. Завдяки теплим ночам (з температурами 21°) та спекотним дням (+30,+34°) середній температурний фон тримається на рівні +23,+24°,що на 5° вище кліматичної норми.

   За прогнозом завтра вночі атмосферні фронти принесуть до нашого краю вологе повітря та зумовлять зниження температур. Виникатиме шквалисте посилення вітру до 15-20 м/с та зливові дощі з грозами. Вже завтра наступить відчутне полегшення і денні температури досягатимуть комфортних +20,+25°. На вихідні опадів не очікується і температура вночі становитиме +11,+16°, вдень 18-23°.

   Температура води в р.Золотоношка на 8 годину ранку +23°. При відпочинку дотримуйтеся правил поведінки на воді! Під час грози знаходитися поблизу водних об'єктів небезпечно !

   Радіаційний фон у м.Золотоноша на 8 годину ранку становив 11 мікрорентген на годину, що в межах природного фону.

   До відома: за кліматичними даними середній температурний фон на 10 липня становить 18.9° тепла, на цю дату найвища температура повітря +36.0° тепла відмічалася у 1955 році, найнижча -6° тепла у 1992 році.

   Атмосферний тиск знижений 747 мм ртутного стовпчика, надалі падіння зміниться ростом. Відносна вологість повітря 63 %.

 

За інформацією начальника метеостанції Золотоноша

Повернутись