Категорії

День інформування сільських голів

   Нещодавно у залі засідань Золотоніської районної ради відбувся День інформування сільських голів під головуванням очільника районної ради Валерія Саранчі. У роботі дня інформування також взяв участь народний депутат України Леонід Даценко. На порядку денному розглядалися актуальні питання життєдіяльності району.

   Зокрема про стан та перспективи ремонту доріг комунальної власності за рахунок субвенції з державного та обласного бюджетів проінформували Володимир Денисенко - завідуючий відділом економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації і Віктор Мазко - начальник філії ,,Золотоніський райавтодор” ДП ,,Черкаський облавтодор”. Виступаючі детально проінформували присутніх про проведення ремонтів та стан утримання доріг на території району у поточному році.

   До розгляду цього питання приєднався і голова районної ради ВалерійСаранча, який порекомендував всім сільським радам не залишатись осторонь, а наполегливо працювати над виготовлення проектно-кошторисної документації для проведення будівництва, реконструкції або капітального ремонту доріг комунальної власності.

   Про заходи щодо формування загонів оборони та рот охорони і розміщення та харчування особового складу даних загонівдоповів заступник військового комісара Володимир Філімонов.

   Директор Територіального центру соціального обслуговування Олександр Пузєєв розповів присутнім про заходи з підготовки до відзначення Міжнародного дня людей похилого віку, та звернувся до сільських голів з проханням приділити особливу увагу всім літнім жителям, котрі проживають на території населених пунктів.

   З поміж іншого на дні інформування було розглянуто питання щодо залучення до декларування доходів одноосібників та сплату громадянами земельного податку, подання органами місцевого самоврядування відомостей до державного реєстру виборців, координацію роботи сільських рад для реалізації соціальної ініціативи щодо отримання земельних ділянок у власність військовослужбовцями які були або є учасниками антитерористичної операції та сім’ями загиблих.

   Значна увага була приділена питанням обговорення проекту Закону України ,,Про внесення змін до Конституції України” та участі органів місцевого самоврядування Золотоніського району у підготовці та реалізації реформи місцевого самоврядування в Україні. Основним доповідачем з цих питань був сільський голова села Драбівці Олександр Герасименко, який нещодавно побував на семінарі з зазначених питань у місті Києві.

   Під час свого виступу, Олександр Валентинович, ознайомив присутніх з основними положеннями запропонованих змін до основного закону держави, проаналізував складові та етапами впровадження реформи місцевого самоврядування. До обговорення цього питання долучились народний депутат України Леонід Даценко та голова районної ради Валерій Саранча.

Повернутись