Категорії

Герої не вмирають, вони живуть в нашій пам’яті, серцях!

   29 січня 2015 року Золотоніщина попрощалась із Героя В’ячеславом Гагою. Під час мінометного обстрілу 23-річний десантник отримав поранення у ногу. Його намагались врятувати побратими, та через значну втрату крові він помер дорогою до шпиталю.

   “Солдат В’ячеслав Гага загинув під час виконання бойового завдання”, – розповідає його командир. Він не показує свого обличчя на камеру, адже скоро знову поїде воювати.

   За його словами, 26 січня Славко та ще кілька бійців інженерно-саперної роти 95 аеромобільної бригади потрапили під мінометний обстріл. Їхній БТР підірвався на міні у селі Спартак Донецької області.

   - Декілька хлопців загинули одразу після обстрілу. Славі ще намагались надати першу медичну допомогу, евакуювати, але не встигли… – пригадує командир підрозділу.- Він загинув недаремно. Він загинув, захищаючи нашу єдину Україну, – додає він.

  Провести в останню путь мужнього захисника прийшли тисячі людей: бойові побратими, які пліч-о-пліч з ним воюваювли, товариші, з якими навчався та працював, представники територіальних громад, підприємств, установ та організацій, а також представники влади міста та району. Під час прощання люди не приховували сліз. Військовослужбовці вшанували пам'ять побратима військовим салютом під звуки Гімну України.

   В'ячеслава згадують як добру, чуйну, життєрадісну людину. Але перед усім він був патріотом своєї України. Він воював на сході з початку АТО. Був у Краматорську, Слов’янську і горезвісному аеропорті. Влітку за віддану службу його нагородили орденом “За мужність” 3-го ступеня.

   Невичерпний патріотизм, відданість ідеалам незалежної, демократичної та заможної України, непохитний бойовий дух В'ячеслава назавжди залишиться яскравим прикладом для всіх. Золотоніська громада оплакує свого Героя, котрий віддав своє життя за Україну. Герої не вмирають, вони живуть в нашій пам’яті, серцях. Слава і вічна пам’ять тобі В’ячеславе!

 

 

За інформацією відділу регіональної та інформаційної політики апарату Золотоніської райдержадміністрації

Повернутись